שהאזאם 2 הוכרז רשמית, יתחיל הפקה בקיץ 2020

ההכרזה על שהאזאם 2 נעשתה במסגרת כנס CCXP 2019, הגרסה של ברזיל לקומיק-קון, שנערך בימים אלה. וגם: איך חברת DC עושה חיל באירוע השנה

כולנו ידענו שזה היה רק עניין של זמן – אולפני האחים וורנר הכריזו באופן רשמי על הסרט שהאזאם 2 במסגרת האירוע CCXP 2019 שנערך בימים אלה בברזיל. האירוע הוא הגרסה הברזילאית של קומיק-קון סן דייגו, שצברה תאוצה ופופולריות החל משנת 2014 והיחס של חברות הבידור בהתאם לכך.

נכון לרגע כתיבת שורות אלה אין לנו מידע רב לחלוק על הסרט עצמו, אבל כן ידוע כי השחקן זאקרי לוי (Zachary Levi) יחזור לגלם את הדמות הראשית. בנוסף, לפי לוח הזמנים הנוכחי ההפקה של שהאזאם 2 תחל בקיץ 2020, מה שככל הנראה אומר כי את הסרט עצמו נוכל לראות לא לפני שנת 2021 ואולי אפילו מאוחר יותר.

למי שאינו מכיר, הסרט הראשון של שהאזאם מספר על ילד יתום שמקבל כוחות-על ומנסה להבין מה לעזאזל הוא אמור לעשות איתם. הסרט הוא מעין שילוב משעשע בין סרטי גיבורי-על ששוטפים את בתי הקולנוע בשנים האחרונות לבין הקלאסיקה הקולנועית ביג עם טום הנקס מסוף שנות ה-80.

בכלל, אולפני האחים וורנר וענקית הקומיקס DC עושים חיל בימים האחרונים ב-CCXP 2019 – ההכרזה על שהאזאם 2 מגיעה יום אחד בלבד אחרי פרסום הטריילר הראשון של וונדר וומן 1984, סרט ההמשך בכיכובה של הנציגה המועדפת עלינו בהוליווד, גל גדות. פחות מ-24 שעות לאחר צאתו והוא צבר כבר כ-5.6 מיליון צפיות.

אם במקרה פספסתם את הטריילר של וונדרוומן 1984 הוא מצורף כאן למטה לצפייתכם:

 

תגובות

במאמר זה

נגישות