ג'ון ברנטל אינו עתיד להצטרף אל "אימת המתים המהלכים"

השחקן ג'ון ברנטל, שגילם ב"המתים המהלכים" את השריף שיין, נותן תשובה שלילית אך לא סופית לרעיון שיצטרף כקרוס-אובר נוסף אל סדרת הבת

מאז שנודע כי השחקן לייני ג'יימס, שמגלם בסדרה המקורית את מורגן, יצטרף אל סדרת-הבת אימת המתים המהלכים כסוג של קרוסאובר, הדמיון של המעריצים נכנס להילוך גבוה. כתוצאה מכך מסתובב ברשת רעיון כי ג'ון ברנטל, שגילם את השריף שיין והשותף של ריק בשתי העונות הראשונות, יעשה גם הוא צעד דומה עם סיפור שמתרחש בזמן שריק עוד בתרדמת בבית החולים הנטוש.

ג'ון ברנטל התייחס לרעיון זה בראיון שהתקיים עם האתר Express, וכנראה שהמעריצים לא יאהבו את התשובה שלו. הנה מה שהוא אמר בנושא:

"אני אוהב את שיין. אני אסיר תודה שנתנו לי לגלם אותו, אבל הוא היה דמות עם התחלה, אמצע וסוף שמיצתה את ההזדמנות שלה. אני מרגיש שכבר ראינו את כל מה שצריך לגבי שיין. אם נחזור איתו אחורה זה אולי יהיה מעניין, אבל הוא מת בשדה ההוא".

במלים אחרות, אפשר להגיד שנכון לרגע כתיבת שורות אלה התשובה של ג'ון ברנטל היא שלילית. כמובן שאם תגיע הצעה קונקרטית מההפקה זה יכול לשנות את מערך השיקולים, אבל אין רושם כי יש כזו באופק.

בהמשך הראיון הוסיף ג'ון ברנטל כי "לעשות את הסדרה ולהיהרג בה היו שני הדברים הכי טובים שקרו בקריירה שלי", והוא אומר זאת בצדק – לאחר שסיים את תפקידו בהמתים המהלכים הוא כיכב בתור האנטגוניסט פרנק "המעניש" קאסל בעונה השנייה של דרדוויל. הביצוע של התפקיד על-ידיו היה כה מוצלח בעיני הצופים, עד שהוא קיבל סדרה משלו של המעניש בה הוא כיכב בתור הדמות הראשית.

 

תגובות

במאמר זה

נגישות