רשמי: דרגון בול סופר תסתיים בסוף מרץ הקרוב

דרגון בול סופר אמנם תגיע אל סיומה כסדרת אנימה בפרק 131, אבל תחזור בפורמט של סרט באורך מלא שיעלה לאקרנים ביפן בדצמבר השנה

אחרי הרבה מאוד שמועות בנוגע לסופה המתקרב של דרגון בול סופר, סדרת האנימה שהחזירה את המותג הותיק אל המסך, אנו מקבלים מידע רשמי כי היא תסתיים מתישהו במהלך חודש מרץ הקרוב.

לפי ההודעה הרשמית שפורסמה בערוץ הטוויטר היפני ותורגמה על-ידי מעריצים לאנגלית, החדשות הרעות הן כי דרגון בול סופר תסתיים בפרק 131 עם תום הסאגה הנוכחית. אבל יש גם חדשות טובות: דרגון בול תחזור בצורה כזו או אחרת עם סרט באורך מלא שיעלה לאקרנים בסוף השנה הנוכחית במהלך חודש דצמבר. בנוסף, בהודעה מודים היוצרים על התמיכה המתמשכת של המעריצים.

אין ספק שהחדשות הללו קשות מאוד עבור מעריצי המותג, שהרגישו כאילו זכו בכדורי הדרגון בול עצמם אחרי שבשנת 2015 דרגון בול סופר החזיר לחיים את המותג האהוב אחרי הפסקה ארוכה מאוד.

השמועות על הסוף הקרב של דרגון בול סופר החלו אחרי שעיתון יפני מקומי דיווח כי את מועד השידור הקבוע של הסדרה בימי ראשון תתפוס אנימה אחרת החל מה-1 באפריל 2018, כלומר עם תחילת עונת שידורי האביב, ומשם המידע התגלגל לרשת.

תגובות

במאמר זה

נגישות