הכירו את מרצ'ן-גיק – כל המרצ'נדייז הגיקי במקום אחד

החנות הוירטואלית החדשה של גיקלואיד, מרצ'נגיק, תרכז עבורכם את כל המרצ'נדייז הגיקי הכי מגניב במקום אחד ותחסוך לכם את החיפוש המתיש

כולנו גיקים ורוצים להביע את החיבה העמוקה שלנו לדמויות, לסרטים ולמותגים שאנחנו כה אוהבים. אבל בארץ לפעמים זה טיפה מורכב בגלל שאין מבחר אפשרויות גדול לרכוש ממנו מרצ’נדייז גיקי רלוונטי, מה שמאלץ אותנו לכתת רגלינו הוירטואליות אל אתרים שונים ומשונים מחו”ל ולקוות לטוב.

כאן מרצ’ן-גיק (מרצ’נדייז + גיק), החנות הגיקית של גיקלואיד, נכנסת לתמונה.

כמו לכל אתר אינטרנט אחר, יש לנו עלויות תפעול. חלק מהלינקים באתר הם לינקים שמפנים לאתרי צד שלישי, להלן “שותפים”. במידה ומתבצעת רכישה באתר השותף, אנחנו מקבלים עמלה. אנחנו לא מפרסמים ביקורות בתשלום או חוות דעת מזויפות בטענה שהם אותנטיות. כל המוצרים מפורסמים על פי שיקול דעתנו הבלעדי כי אנחנו חושבים שהם מגניבים.

רגע, פתחתם חנות?

לא בדיוק. מרצ’ן-גיק איננה חנות במובן הסטנדרטי של המילה. אנחנו לא באמת מוכרים מוצרים שיושבים אצלנו במחסן, אלא יותר משמשים בתור גורם מתווך ביניכם לבין חנויות בחו”ל. בשפה המקצועית יותר זה נקרא “תכנית שותפים”.

אז מה המטרה של מרצ’ן-גיק?

החנות של מרצ’ן-גיק חוסכת לכם את השיטוט המעייף ברשת בחיפוש אחר מרצ’נדייז ומרכזת את כל המוצרים הגיקיים הכי שווים במקום אחד. בנוסף, ננסה לסנן עבורכם ולהציג רק מוצרים שווים שקיבלו ביקורות חיוביות ו/או ציונים גבוהים מהגולשים.

מה יוצא לכם מזה?

האמת – לא הרבה. על כל רכישה שנעשית דרך גיקלואיד האתר יקבל עמלה צנועה. מדובר בסכומים קטנים, אבל אנחנו צריכים את זה כדי לממן את הפעילות השוטפת של גיקלואיד. יש לנו לשלם על דומיין, אחסון ושירותים נוספים וזה יעזור, גם אם רק חלקית, לכיסוי ההוצאות.

אני רוצה לקנות דרכיכם, מה עושים?

זה פשוט מאוד – מוצאים מוצר שמוצא חן בעיניכם, לוחצים על הכפתור “קנה מוצר” שסמוך לו ומשם תועברו אל הדף הרלוונטי באתר איתו יצרנו קשר במסגרת תכנית השותפים. ניתן לסנן מוצרים לפי קטגוריות כמו “ביגוד” או “מוצרים לבית” וניתן לסנן לפי מותג ספציפי שמעניין אתכם.

יש לכם נורא מעט מוצרים כרגע

נכון. מרצ’ן-גיק רק יצאה לדרך והעדפנו להתחיל בקטן במסגרת המשאבים שברשותינו, אבל בעתיד נעשה מה שאפשר כדי להתרחב ונוסיף מוצרים מגניבים חדשים לחנות.

אני רוצה למכור דרך האתר שלכם!

מצויין! אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר דרך המייל או בעמוד הפייסבוק שלנו, לספר לנו במה מדובר ונבדוק האם אפשר להקים תכנית שותפים. כך נוכל להגדיל את ההיצע של החנות, ובכל מקרה אנחנו תמיד בעד להרחיב אופקים

תגובות

במאמר זה

נגישות