צפו: רחוב סומסום עושה פארודיה על המתים המהלכים

הסדרה החינוכית מספר אחת בארה"ב רחוב סומסום מציינת את השקת העונה השמינית של המתים המהלכים עם פארודיה בכיכובו של עוגי-פלצת, שמחליף את ריק גריימס

המתים המהלכים חזרה היום אל המסך בעונתה השמינית, ולא תאמינו מי החליט לציין את המאורע – רחוב סומסום האמריקאי, שהעלה היום פארודיה על הסדרה המצליחה.

בגרסה הפארודית שרחוב סומסום עשתה למתים המהלכים השריף ריק גריימס מוחלף על-ידי עוגי-פלצת, ובמקום זומבים הדמויות מתמודדות מול עוגיות ג'ינג'רברד שנקראות Crumbies וגונבות עוגיות. בנוסף, תוכלו למצוא בפארודיה הזו גרסאות מקבילות למישון, דריל ואפילו המושל.

זו איננה הפעם הראשונה שרחוב סומסום לוקחת סדרה שאיננה קרובה אפילו להיות מתאימה לילדים והופכת אותה לפארודיה חמודה ובלתי מזיקה. לפני שנתיים היא עשתה פארודיה על משחקי הכס, בה ניתן לזהות דמויות מוכרות מהסדרה האכזרית והמדממת כמו ג'ופרי, סרסי, טיריון ודאנריס. טוב לדעת שהקודקודים מאחורי רחוב סומסום יודעים גם לשעשע את ההורים שצופים עם ילדיהם בתכנית. פארודיה משעשעת אחרת, גם היא בכיכובו של עוגי-פלצת אבל בעלת כיוון חינוכי יותר מהקודמות שהוזכרו, היא על סרטי משחקי הרעב הראשון והשני שנקראת The Hungry Games: Catching Fur.

העונה הנוכחית של המתים המהלכים אמורה לתאר את מהלך המלחמה של ריק וקבוצתו נגד ניגן ו"המושיעים", שהאחרונים עשו להם טרור בשתי העונות הקודמות. העונה תהיה מורכבת בסך הכל מ-16 פרקים, כאשר צפויה הפסקה אחרי הפרק השמיני שישודר בדצמבר לפני תקופת החגים הנוצרית. היא תחזור לאחר מכן ב-11 בפברואר ותשודר עד תומה.

אגב, על הקרוסאובר המתקרב בין המתים המהלכים לבין אחותה הצעירה אימת המתים המהלכים כבר שמעתם?

 

תגובות

במאמר זה

נגישות