התסריט של ליגת הצדק 2 כבר נמצא בתהליכי כתיבה

השחקן ג'יי קיי סימונס חושף במסגרת ראיון לקידום ליגת הצדק, שעתיד לצאת בחודש הבא, כי התסריט לסרט ההמשך כבר נמצא בתהליכים עבודה

ליגת הצדק

אמנם הסרט של ליגת הצדק עוד לא יצא אפילו לקולנוע, אבל מתברר שיש מי שכבר חושב רחוק קדימה והורה על התחלת כתיבת התסריט לסרט ההמשך שלו.

דבר זה נודע אחרי שהשחקן ג'יי קיי סימונס, שבסרט הקרוב של ליגת הצדק אמור לגלם את המפקח גורדון, התראיין למגזין Total Film כדי לקדם את הסרט. הנה מה שהוא אמר בראיון:

"זה הסרט הראשון של ליגת הצדק, אבל אנחנו מקווים שיהיו עוד כמה. הם עובדים כבר על התסריטים של הבאטמן ושל הסרט הבא של ליגת הצדק. הוא יציג את הגלגול הנוכחי של המפקח גורדון. אין לי הרבה מה לעשות בו. אני מרגיש כאילו רק טבלתי את קצות האצבעות במים בכל הנוגע לשאלה איזה מן אדם הוא המפקח גורדון".

יש לשער כי התזמון של פרסום הדברים איננו מקרי – לאחרונה נודע כי האורך של ליגת הצדק יהיה 121 דקות בלבד, מה שהופך אותו ככל הנראה לאחד מהסרטים הקצרים ביותר ביקום הקולנועי של DC עד היום. עד כה השמועות היו שאורך הסרט יעמוד על קרוב לשלוש שעות כדי לכסות כמה שיותר חומר, אך עושה רושם שזה אינו המצב יותר. החשיפה על העבודה סביב סרט ההמשך נועדה, אולי, להרגיע מעריצים שיחששו פן לא יקבלו מספיק תוכן.

רק נזכיר לכם שהתכנון המקורי היה בכלל לפצל את הסיפור של הסרט הקרוב לשני פרקים נפרדים, אבל התכנית הזו ירדה מן הפרק לאור שלל השיבושים בהפקות של DC – החל מצילומים מחדש שלקחו הרבה יותר זמן מהמתוכנן ועד לסאגה הבלתי נגמרת סביב הבאטמן, סרט הסולו בכיכובו של בן אפלק. על אף זאת, הרושם הוא שהתכנית המדוברת לא חזרה אל השולחן ושני הסרטים של ליגת הצדק יכללו סיפור שלם ושונה בכל אחד מהם.

ליגת הצדק יגיע אל אולמות הקולנוע ב-17 בנובמבר, אז הקהל יקבע האם הוא בכלל ראוי לסרט המשך.

תגובות

במאמר זה

נגישות