הרימו מפרשים: Sea of Thieves מפליג אל שלב האלפא הפתוחה

סימולטור ספינת הפיראטים Sea of Thieves, שמשך אליו תשומת לב רבה בתערוכת E3 2016, מזמין אתכם לנסות המשחק ולהיות אימת הימים החדשה

הפיתוח של אחד מהמשחקים הבולטים במקוריות שלהם בתערוכת E3 מלפני שנתיים, Sea of Thieves, הבשיל לכדי שלב ניסוי פומבי ראשון וכולם מוזמנים להגיש מועמדות.

למי שאינו מכיר, Sea of Thieves הוא משחק סימולטור רב משתתפים בו תצטרכו יחד עם חבריכם לשתף פעולה בניהול ספינת פיראטים, בין אם במשימה למצוא אוצר על אי בודד, בקרב ימי כדי לשדוד ספינות שנקלעו למקום הלא נכון בזמן הלא נכון, או פשוט לחגוג עם בקבוק רום עד אור הבוקר. הרעיון המקורי זכה להרבה תשומת לב כאשר הוצג לראשונה ב-E3 והצליח להשיג את 15 דקות התהילה שלו בין כל השמות הגדולים שהוצגו שם במקביל.

שלב הניסוי של Sea of Thieves החל בשנת 2016 עם היקף מצומצם של אלף טסטרים בלבד, אבל חברת הפיתוח Rare מעוניינת להתרחב ולהקפיץ את מספר הטסטרים ל-200 אלף. ההרשמה לשלב האלפא הפתוחה של Sea of Thieves פתוחה עד ל-1 בדצמבר, אז אם אתם מעוניינים לקחת בו חלק מומלץ שתמהרו להירשם. שימו לב שכדי להיכנס לרשימת הטסטרים עליכם להיות בעלי חשבון Xbox Live כדי לשחק על ווינדוס 10 או מנויים של xbox live gold כדי לשחק אותו על קונסולת האקס בוקס 1.

הגרסה המלאה של סימולטור הפיראטים Sea of Thieves אמורה להפליג רשמית אל מדפי חנויות המשחקים בתחילת שנת 2018, והיא תהיה זמינה למחשב האישי ולקונסולת האקס בוקס 1.

תגובות

במאמר זה

נגישות