דרדוויל: 400 אלף חתימות למען המשך הסדרה תחת דיסני

לאחר המתנה של שנתיים הזכויות על הסדרה דרדוויל עברו רשמית מנטפליקס למארוול, והמעריצים לא חיכו רגע אחד עם עצומה שדורשת עונת המשך

היום הוא יום חשוב עבור מעריצי הסדרה דרדוויל – אתמול, ה-29 בנובמבר, היה היום האחרון בו החזיקה נטפליקס בזכויות על הסדרה לפני שהן חוזרות באופן מלא לידיים של מארוול ודיסני. המעריצים לא חיכו שניה אחת מיותרת ופתחו עצומה, הקוראת לדיסני להמשיך את הסדרה תחת חסותה.

נכון לרגע כתיבת שורות אלה, העצומה אספה כבר למעלה מ-400 אלף חתימות של מעריצים כאשר המטרה היא להגיע בסופו של דבר לחצי מיליון. העצומה נפתחה שנתיים לאחר ביטול הסדרה מאחר ועל פי ההסכם בין נטפליקס לבין מארוול, האחרונה מנועה מלהשתמש בדמות על המסך למשך תקופת צינון של שנתיים מרגע שתמו היחסים בין שני הגופים.

"דרדוויל של מארוול בוטלה אחרי עונה שלישית מצליחה, במהלך שנראה כמו צעד חד-צדדי מצידה של נטפליקס", נכתב בתיאור של העצומה. "אנו רוצים שמארוול טלוויזיה וחברת-האם שלה, דיסני, ימשיכו את הסדרה עם צוות השחקנים הנוכחי בפלטפורמה אחרת מוקדם ככל הניתן".

לאחרונה העצומה קיבלה חיזוק מצד השחקן וינסנט ד'אונופריו, שגילם בסדרה את דמותו של הפושע המיליונר קינגפין, כאשר ביקש מעוקביו בחשבון הטוויטר שלו לחתום על העצומה כדי "להציל את דרדוויל".

לא ידוע מה התכניות של דיסני עבור דרדוויל בפרט והסדרות של מארוול בכלל, שבוטלו אצל נטפליקס: האם בעקבות העצומה דיסני תרים את הכפפה ותחזיר את הסדרה לעונה רביעית? תתחיל אותה מחדש בתנאים שלה? או אולי לא תעשה דבר? הדרך היחידה לגלות היא לחתום על העצומה – ולהחזיק אצבעות.

תגובות

במאמר זה

נגישות