סנטה קלריטה דיאט תחזור לעונה שניה ב-2018

קומדיית הזומבים "סנטה קלריטה דיאט" בכיכובה של דרו ברימור תחזור אל נטפליקס לא לפני שנה הבאה. צפו בטיזר ההכרזה הדוחה-אך-משעשע

חדשות טובות עבור צופי נטפליקס שהתאהבו בקומדיית הזומבים סנטה קלריטה דיאט בכיכובה של דרו ברימור – הוכרז כי הסדרה תחזור לעונה נוספת, השניה במספר, במהלך שנת 2018.

ההכרזה באה לידי ביטוי באמצעות טיזר של 30 שניות, שבתחילתו רואים מישהו מסדר על צלחת חלקי איברים אנושיים כדי שיחד ייצרו את הספרה 2. לאחר מכן נכתב על המסך "מוכנים למנה שניה?" ובסוף חלון הזמן במסגרתו היא תשודר בנטפליקס.

חידוש סנטה קלריטה דיאט לעונה שניה לא אמור בהכרח להפתיע אף אחד – מעבר לעובדה שהיא נגמרה עם קליף-הנגר, הסדרה עצמה זכתה להצלחה לא רעה ולכן הסיכוי שימשיכו אותה לעונה נוספת היה גבוה מלכתחילה.

למי שלא שמע על הסדרה לפני כן, נספר בקצרה כי עלילת סנטה קלריטה דיאט מספרת על זוג מתווכי נדל"ן, שילה (דרו ברימור) וג׳ואל (טימותי אוליפנט) המונד, שחייהם השגרתיים מתהפכים יום אחד אחרי ששילה מתה ומתעוררת כזומבית. עכשיו משפחת המונד צריכה להתמודד עם הגרסה הזומבית של שילה ועם ה"דיאטה" הבלתי שגרתית לה היא זקוקה כדי לשרוד ומבוססת על בשר אדם. כמובן שכלפי חוץ הכל צריך להישמר בסוד כדי שהמשפחה תוכל לתפקד כרגיל ולא למשוך תשומת לב מיותרת שתסבך אותה בצרות.

סנטה קלריטה דיאט עלתה לשידור בנטפליקס בחודש פברואר האחרון והיא מורכבת מעשרה פרקים. אם הצלחנו לעורר בכם עניין, אתם מוזמנים לקרוא את הביקורת שלנו ולבדוק מה חשבנו על הסדרה.

https://youtu.be/xjRnbOgoAUQ

תגובות

במאמר זה

נגישות