הגיע הזמן: הוכרז תאריך עליית העונה החדשה של סמוראי ג'ק

סמוראי ג'ק יחזור אל המסך בעונת האביב הקרובה ב-Adult Swim, ועושה רושם שהמסע הממושך שלו בניסיון להציל את העולם מהשד אקו לא עשה לו טוב

אחרי שנים של המתנה, סמוראי ג'ק יחזור אל המסך לעונה חמישית ב-Adult Swim בעונת האביב הקרובה, או ליתר דיוק ביום שבת ה-11 במרץ.

ההכרזה נעשתה בצורה די אגבית דרך חשבון הטוויטר של Adult Swim. אחד הגולשים פרסם הודעה בזו הלשון: "היי תפסיקו להתעלם משאלות על ג'ק הסמוראי. האם זה עדיין קורה? מה המצב?". התשובה שקיבל אותו גולש הייתה "11 במרץ, 11:30. זה המצב".

הפקת העונה החמישית הוכרזה כבר לפני כשנה, אבל מאז היוצרים שמרו על דממה בנושא ולכן החלו לעלות תהיות מה קורה עם הסדרה. מהמעט שאנחנו יודעים, העונה החדשה של סמוראי ג'ק תהיה בנויה מעשרה פרקים. מבחינה עלילתית, תהיה קפיצת זמן של כמה שנים בין העונה הרביעית לעונה החדשה, שתציג גרסה מיואשת, מותשת ואפלה יותר של ג'ק.

"אני חושב שנראה את ג'ק באור חדש כי הוא נקודת המבט שלו השתנתה", מספר הכותב של העונה החמישית, דאריק בצ'מן (Darrick Bachman). "בסדרה המקורית ג'ק היה אדם מאוד הירואי שיוצא למסע קשה. עכשיו אנחנו חוזרים אליו אחרי הרבה שנים מתחילת המסע והוא קצת אבוד. זהו סיפור על גאולה והניסיון של ג'ק למצוא שוב את דרכו".

למי שאינו מכיר, עלילת סמוראי ג'ק מגוללת את מסעו של סמוראי בן אצולה מימי הביניים ששואף להביס את אקו, שד שהחריב את הממלכה של הוריו בילדותו. הם נלחמים ועושה רושם שג'ק עומד לנצח, אבל אז בכוחותיו האחרונים אקו שולח אותו בעל כורחו שנים רבות אל העתיד כדי להימנע מתבוסה באותו קרב. בלית ברירה, ג'ק מוצא עצמו נלחם על חייו בעולם עתידני דיסטופי בו אקו שולט והוציא פרס כספי על ראשו.

תגובות

במאמר זה

נגישות