הכוח חזק עמו: רוג אחת חצה את קו מיליארד הדולר בקופות

בכך הפך רוג אחת לסרט הרביעי המכניס ביותר לשנת 2016, כאשר הוא כבר נושף בעורפם של שני הסרטים במקומות שמעליו, זוטרופוליס ומוצאים את דורי

אם אי פעם היה לדיסני חשש כלשהו שקניית לוקאספילם תמורת 4 מיליארד דולר ב-2012 עלולה להתברר יום אחד כטעות, היום מעל לכל ספק הקודקודים שם למעלה יכולים לחייך – רוג אחת חצה את קו מיליארד הדולר בקופות.

על פי הנתונים באתר Office Box Mojo, ההכנסות של רוג אחת ברחבי העולם עומדות על בערך 1.011 מיליארד דולר. בכך הוא הפך להיות הסרט הרביעי המכניס ביותר לשנת 2016. הוא כבר נושף בעורפו של זוטרופוליס, שמחזיק במקום השלישי עם 1.023 מיליארד דולר. במקום השני נמצא הסרט מוצאים את דורי שהכניס עד כה 1.027 מיליארד דולר. עם קצת מזל, רוג אחת יהיה מסוגל לעקוף את שניהם. לעומת זאת, כדי להדיח את קפטן אמריקה: מלחמת האזרחים מהפסגה ולחטוף ממנו את תואר הסרט המכניס ביותר לשנת 2016, רוג אחת יצטרך להתאמץ יותר ולחצות את קו ה-1.153 מיליארד דולר.

מבחינת רווח נקי, בהפקת הסרט הושקעו כ-200 מיליון דולר ועוד סכום מכובד עבור תקציב הפרסום שלו. זאת אומרת שבהערכה גסה, ההכנסות נטו של הסרט עומדות על 700-800 מיליון דולר. מכובד מאוד.

רוג אחת הוא סרט הספין-אוף הראשון של מותג מלחמת הכוכבים, שיצא לקולנוע בחודש דצמבר אשתקד. מבחינה כרונולוגית עלילתו מתרחשת לפני הסרט הראשון, מלחמת הכוכבים: תקווה חדשה, ומספר כיצד המורדים התוודעו לקיומו של "כוכב המוות" הידוע לשמצה ואיך הם גילו את נקודת התורפה שלו. לחצו כאן כדי לקרוא את הביקורת שלנו עליו.

לדיסני יש כבר תכניות לסרטי ספין-אוף נוספים של מותג מלחמת הכוכבים, אחד מהם הוא סרט על עלילותיו של האן סולו הצעיר שתהליך ליהוק הקאסט שלו נמצא בימים אלה בעיצומו. זאת במקביל לסדרת הסרטים המרכזית, שצפויים לה עוד שני פרקים.

תגובות

במאמר זה

נגישות