סברינה עונה 3 תגיע לנטפליקס בינואר הקרוב, צפו בטיזר

הטיזר של סברינה עונה 3 רומז כי פניה של המכשפה הצעירה מועדים לכיוון ביקור בגיהנום, כמו כן חושף את תאריך חזרת הסדרה הפופולרית בנטפליקס

סברינה עונה 3

טיזר ראשון של סברינה עונה 3, או בשמה המלא של הסדרה ההרפתקאות המצמררות של סברינה, עלה בערוץ היוטיוב של נטפליקס והכריז רשמית כי המכשפה הצעירה תחזור אל המסך בחודש ינואר הקרוב.

בטיזר, שאורכו בסך הכל 15 שניות, רואים את סברינה מגיחה מתוך הערפל עוטה שכמיה אדומה. ברקע שומעים קול של מכשפה מרושעת אומרת "ברוכה הבאה לגיהנום" ומיד לאחר מכן תאריך עליית העונה החדשה לשירות הסטרימינג. האם זה רמז לאן מועדות פניה של סברינה בעונה זו, בהתחשב במטרה שהציבה לעצמה בשניות האחרונות של העונה הקודמת?

סברינה עונה 3 היא המשך ישיר של אירועי העונה הקודמת: לאחר שהביסה את לוציפר והורידה אותו מהשלטון, היא מחפשת בעזרת חבריה האנושיים כיצד להחזיר לעולם החיים את בן זוגה, המכשף הצעיר ניקולס סקראטץ', שהקריב את גופו ואת חירותו כדי לסכל את התכניות הזדוניות של לוציפר. במקביל, סברינה תיאלץ להתמודד עם ההשלכות מרחיקות הלכת של הוואקום השלטוני שנוצר בעולם המכשפות ואיומים קסומים כאלה ואחרים שמאיימים מחדש על חיי התושבים בעיירת מולדתה, גרינדייל.

למי שאינו מכיר, הסדרה סברינה מספרת על מכשפה צעירה שגדלה בעיירה אנושית ובהגיעה לבגרות עליה להחליט באיזה נתיב ברצונה להמשיך לצעוד: האנושי או הקסום והאפל. מהר מאוד דברים מסתבכים וסברינה מוצאת את עצמה מתמרנת על קו התפר בין שני העולמות, כאשר במקביל יש מי שמושך בחוטים כדי להשפיע על החלטתה.

קירנן שיפקה תחזור לגלם את סברינה ספלמן, הדמות הראשית. שמות נוספים שיחזרו אל המסך בעונה החדשה הם מירנדה אוטו ולוסי דייוויס בתפקיד הדודות המכשפות של סברינה; מישל גומז ("מיסי" בדוקטור הו משנת 2014) בתפקיד אשתו של לוציפר ועוד.

העונה השלישית של סברינה תהיה זמינה לצפיה עבור מנויי נטפליקס החל מה-24 בינואר.

תגובות

במאמר זה

נגישות