מטריקס 4 יגיע לקולנוע בקיץ 2021, ליהוקים חדשים הוכרזו

השחקן טובי אונוומרה, שעבד בעבר עם האחיות וצ'אוסקי על העונה השניה של הסדרה סנס8, מצטרף לקאסט של מטריקס 4 לתפקיד שטיבו עוד לא פורסם

מטריקס 4

היכונו לקחת שוב את הגלולה האדומה – מטריקס 4 יגיע אל אולמות הקולנוע ב-21 במאי 2021, כך על פי ידיעה באתר Movieweb.

חובבי קולנוע מביני עניין בוודאי שמו לב שמדובר באותו תאריך בו יוצא לאקרנים גם ג'ון וויק 4. לכן, ישנו סיכוי סביר שאחד מהשניים יחליף תאריך על מנת לחמוק מתחרות על זמנם וכספם של הצופים באותו זמן. וגם כדי להימנע ממינון יתר של קיאנו ריבס על המסך הגדול מאחר והוא משחק בשני הסרטים הללו בתפקיד הראשי.

כאמור, קיאנו ריבס יחזור לגלם את הדמות הראשית, ניאו, לצד קארי-אן מוס שתיכנס שוב לנעליה של טריניטי. בשלב זה לא ברור כיצד הם אמורים להשתלב אחרי מה שקרה בסוף הטרילוגיה, אבל נקווה לטוב. שחקנית נוספת שעושה קאמבק היא ג'אדה פינקט סמית' שתגלם שוב את התפקיד של ניאובי, מפקדת אחת מהרחפות בסרטים השני והשלישי. עוד לא ידוע האם שחקנים נוספים מהקאסט המקורי עתידים להצטרף.

מבחינת פנים חדשות על הסט של מטריקס 4, טובי אונוומרה לוהק לתפקיד בלתי ידוע. הוא כבר עבד בעבר עם האחיות וצ'אוסקי בעונה השניה של סנס8 כשגילם את הדמות "ואן דאם". שמות חדשים נוספים שהצטרפו ממש לאחרונה לקאמבק של המותג הם ג'סיקה הנוויק (איירון פיסט), ניל פטריק האריס (איך פגשתי את אמא), ויאיא עבדול מאטין השני (Yahya Abdul-Mateen II), שעל פי השמועות אמור לגלם גרסה צעירה או בן משפחה של מורפיאוס אך הדברים עוד לא קיבלו התייחסות רשמית.

תגובות

במאמר זה

נגישות