דלף הטריילר של Runaways, סדרת גיבורי-העל הראשונה של Hulu

הטריילר של Runaways דלף מאירוע של שירות התוכן Hulu, במהלכו הציגו את הפרוייקטים הגדולים שעתידים לצאת בשנת 2018. זו טבילת האש הראשונה של Hulu בעולם גיבורי-העל

הסדרה Runaways, שמבוססת על קומיקס של מארוול, אמנם אמורה לעלות לשידור לא לפני שנת 2018, אבל אתם יכולים כבר היום לצפות בטריילר שלו שהודלף לאינטרנט.

הטריילר צולם על-ידי אחד ממשתתפים באירוע מיוחד של הולו (Hulu), מתחרה של נטפליקס, במהלכו הוצגו הפרוייקטים העתידיים של שירות התוכן בתשלום. משם הוא עשה את דרכו מהר מאוד ליוטיוב ולטוויטר, זמן רב לפני שהקודקודים בהולו תכננו לחשוף תוכן כלשהו מסדרת הדגל שלהם לשנה הבאה.

https://youtu.be/1dTdSUrWthU

למי שאינו מכיר, Runaways מספרת על קבוצת בני נוער שמגלים שההורים שלהם חברים בארגון של נבלים עם כוחות-על. בהחלטה משותפת, הם מחליטים לברוח מהבית במטרה להתנגד למורשת המשפחתית המרושעת שלהם. הקומיקס המקורי החל את דרכו בשנת 2003.

במקור, Runaways הייתה מתוכננת להיות בכלל סרט שישתלב ביקום הסינמטי של מארוול. בסופו של דבר הפרוייקט הקולנועי בוטל אך הולו העלתה אותו באוב, הפעם בפורמט של סדרה. זו תהיה טבילת האש הראשונה של הולו בעולם גיבורי-העל, אחרי שכנראה ראתה כי שיתוף הפעולה בין נטפליקס למארוול נושא פרי.

תגובות

במאמר זה

נגישות