שמועה: נטפליקס תפיק סדרות של בלייד וגוסט ריידר

שמועה חדשה ברשת אומרת כי נטפליקס שוקלת להפיק שלוש סדרות חדשות שמבוססות על דמויות הקומיקס של מארוול בלייד, גוסט ריידר ומון נייט. נטפליקס עוד לא הגיבה בנושא

נטפליקס כבר מזמן הפכה להיות הבית השני של מעריצי מארוול בזכות הסדרות שלה שמבוססות על דרדוויל ועל ג'סיקה ג'ונס, אבל שמועה חדשה אומרת שהרשימה הזו עשויה להתארך בשלושה שמות נוספים: גוסט ריידר, בלייד ומון נייט (Moon Knight).

הדיווח המדובר מגיע מאתר בשם Movie Creed Live. הוא אינו מפרט מידע כלשהו על הסדרות עצמן כמו העלילה, הליהוק או לוחות הזמנים, אך טוען שבימים אלה מתקיימים בנטפליקס דיונים לגבי השאלה לאילו מהפרוייקטים לתת אור ירוק להפקה ומי ינצח על כל אחד מהם. כבר עלו בעבר שמועות על מותגים נוספים של מארוול שיזכו להיות מופקים על ידי נטפליקס. חלקן, לפחות, התבררו כנכונות, לדוגמה סדרת הסולו של המעניש שהוכרזה לפני קצת יותר מחודש. לכן, צריך לשים יד על הדופק ולראות כיצד נטפליקס תגיב בנושא.

מבין שלושת הדמויות הנ"ל, שתיים מהן כבר הגיעו אל המסך בעבר – בלייד זכה בסוף שנות ה-90 ותחילת שנות ה-2000 לשלושה סרטים בהם ווסלי סנייפס גילם את הערפד למחצה שצד את בני מינו מוצצי הדם; ולגוסט ריידר יצאו שני סרטים ב-2007 וב-2012 עם ניקולס קייג' בתפקיד הראשי. מון נייט הוא היחיד שעוד לא קיבל עיבוד כלשהו אל המסך, לא בקולנוע ולא בטלוויזיה.

אם השלושה אכן יאושרו להפקה, אין ספק שהם נמצאים בידיים טובות. גוסט ריידר, בלייד ומון נייט עשויים להצטרף לרשימה מתארכת של סדרות בנטפליקס שמבוססות על גיבורי-על תוצרת מארוול. חוץ מעונה שלישית לדרדוויל, נטפליקס מתכננת להפיק בשנתיים הקרובות גם סדרות שמבססות על הדמויות איירון פיסט, לוק קייג' והמעניש. זו בהחלט תקופה טובה להיות מעריץ של מארוול.

תגובות

במאמר זה

נגישות