מבקרי הקולנוע זועמים על אנגרי בירדס

מתברר כי הקסם של אנגרי בירדס כמשחק לסמארטפון ולטאבלט לא שרד את המעבר אל מסכי הקולנוע, ורוב המבקרים ממש לא התלהבו מהסרט, בלשון המעטה

לפעמים שם של מותג אהוב ומוכר בתחומו אינו מספיק כדי לכסות על הפגמים של המוצרים הנלווים לו. סרט האנימציה של אנגרי בירדס (Angry Birds), שמבוסס על המשחק המפורסם לסמארטפון ולטאבלט, הצליח להכעיס לא מעט מבקרי קולנוע.

עלילת הסרט של אנגרי בירדס מתמקדת ברד (Red), ציפור אדומה חמומת מוח, ובחבריו. העלילה מתארת את פלישת החזירים הירוקים אל האי השליו של הציפורים ואת הסיבות לכך שהציפורים הכריזו עליהם מלחמה.

על פי Metacritic, אנגרי בירדס קיבל ציון ממוצע מחפיר של 38 נקודות בלבד על בסיס 13 ביקורות, רובן שליליות. גם ב-Rotten Tomatoes הוא קיבל ציון ממוצע בלתי מחמיא של 54 אחוז על בסיס 74 ביקורות, כמעט חצי מהן שליליות.

להלן כמה ציטוטים נבחרים מתוך הביקורות השליליות:

Slant Magazine, ציון 38: "הסרט של אנגרי בירדס הוא הרבה מאוד דברים, אך אף אחד מהם אינו רלוונטי למה שהפך את האפליקציה לכל כך מושכת".

Consequence of Sound, ציון 33: "זו אינה אמורה להיות הפתעה שאנגרי בירדס הוא סרט קולני ומטופש לילדים".

New York Daily News, ציון 20: "הסרט של אנגרי בירדס הוא פשוט עוף שמיועד לשחיטה".

ומנגד, להלן כמה ציטוטים מתוך הביקורות החיוביות יותר על הסרט:

Entertainment Weekly, ציון 75: "סרט התלת מימד מגיש ערבוב של קריצות, בדיחות פנימיות ומוסר השכל שמכוונים אל דור הצרכנים הבא ואל ההורים הקצת יותר מתוחכמים שלהם".

Variety, ציון 70: "הרחבה מסחררת, מטורפת ובעלת קצב מהיר של מותג המשחקים הפסיכי".

תגובות

במאמר זה

נגישות