משחק חדש של ריק ומורטי יגיע ל-Vive והוא נראה הזוי

ריק ומורטי לא עוצרים לנוח והפעם הם מתכוונים לחולל כאוס במשחק חדש למשקפת המציאות המדומה HTC VIve. גרסת הדגמה שלו תהיה זמינה בקומיק-קון

סדרת האנימציה המטורפת ריק ומורטי עושה צעד נוסף קדימה בתחום המשחקים ויוצריה הכריזו על משחק חדש שמיועד למשקפת המציאות המדומה HTC Vive.

המשחק החדש נקרא Rick and Morty: Virtual Rick-Ality. סרטון הטיזר שפורסם קצר מאוד ואורכו קצת מעל ל-10 שניות בלבד, אבל אפשר ללמוד ממנו דבר או שניים – עושה רושם שהמשחק יהיה דומה מאוד עקרונית ל-Job Simulator, שמאפשר לשחקן ליצור אינטרקציות עם אובייקטים שונים במרחב ולעשות איתם כאוות נפשו. בטיזר של Rick and Morty: Virtual Rick-Ality רואים את השחקן עושה שמות במעבדה המאולתרת של ריק בעוד שתי הדמויות המרכזיות מנהלות דיאלוג קצר בו הן מכריזות בדרכן הייחודית על המשחק החדש.

"אנחנו עובדים בחשאי כבר מספר חודשים", נכתב בהודעה של חברת OwlChemyLabs, שמפתחת את המשחק בשיתוף עם Adult Swim. "העבודה עם ג'סטין רוילנד (אחד משני היוצרים של ריק ומורטי – ע.פ.) היא חוויה הזויה והוא יודע להצחיק אותנו. אזהרת ספויילר: תוכלו לקפוץ בין עולמות עם פורטלים".

ההודעה גם מפרטת, ספק בצחוק ספק ברצינות, איך עלה הרעיון למשחק: "למען האמת, המפגש הראשון בינינו התקיים בזכות האהבה המשותפת שלנו ל-Job Simulator. השתכרנו, אכלנו אוכל הודי ואז החלטנו לעשות משחק ביחד. עכשיו אנחנו מביאים את העולם של ריק ומורטי אל החיים הוירטואליים!".

זו איננה הפעם הראשונה שריק ומורטי מקבלים משחק על שמם – לפני שנה וחצי יצא Pocket Mortys, משחק למכשירי מובייל שהיווה פארודיה על משחקי פוקימון הישנים ובו על השחקן היה לאסוף גרסאות הזויות של מורטי ולשסות אותן באלה של המתחרים.

נכון לרגע כתיבת שורות אלה אין לנו מידע לגבי מתי המשחק יושק, אך נאמר כי גרסת הדגמה שלו תהיה זמינה למבקרים בכנס קומיק-קון סן דייגו שיערך בסוף השבוע הקרוב.

תגובות

במאמר זה

נגישות