קטע קצר מתוך ריק ומורטי עונה 5 הוצג בקומיק-קון הום

במסגרת הכנס הוירטואלי קומיק-קון הום הוצג קטע של שתי דקות מתוך פרק של ריק ומורטי עונה 5. וגם: צפו בספיישל האנימה של ריק ומורטי

ריק ומורטי עונה 5

עוד חדשות מעניינות זורמות אלינו מקומיק-קון הום – הפעם מדובר בקטע של שתי דקות מתוך אחד הפרקים של ריק ומורטי עונה 5. לפני שאתם לוחצים על כפתור הפליי, קחו בחשבון שעוד לא מדובר במוצר המוגמר אלא באנימציה לא שלמה של Key Frame בלבד ושחסרה בה צביעה.

הקטע הקצר שמצורף לעיל מציג כמה התפתחויות מעניינות. אחת מהן היא התקדמות ביחסים בין מורטי לאהובתו מבית הספר, ג'סיקה, אחרי שבמהלך ארבע העונות הקודמות הוא בעיקר הזיל עליה ריר.

נזכיר באותה הזדמנות שיוצרי ריק ומורטי חתמו על הסכם עם Adult Swim לפיו יופקו עוד 70 פרקים נוספים לסדרה. בתום העונה השלישית עתיד הסדרה היה לוט בערפל, אבל בסופו של דבר העניינים הסתדרו ובזכות כך הרווחנו עוד כמה עונות.

עוד עדכון שקשור לריק ומורטי וכנראה יעניין בעיקר את האוטקואים שבינינו הוא יציאת פרק ספיישל רשמי בסגנון אנימה, שכבר זמין לצפייה ביוטיוב. עד עכשיו זו הייתה בעיקר פנטזיה של חובבים, חלקם אפילו הפיקו פרקים ופתיחות בכוחות עצמם, אבל לפעמים חלומות מתגשמים. אין ספק שהסוף של הספיישל הזה יגרור אחריו דיון סוער לגבי אחת מהתיאוריות שהסתובבו עוד מתחילת הסדרה. תודה לגולשים הנאמנים של גיקלואיד שהסבו את תשומת ליבנו לעניין.

נכון לרגע כתיבת שורות אלה עוד אין תאריך יציאה עבור ריק ומורטי עונה 5, אבל נעדכן אתכם ברגע שיהיו פרטים חדשים.

תגובות

במאמר זה

נגישות