הנסיך הדרקון תקבל ארבע עונות נוספות בנטפליקס

ההכרזה על אישור העונות החדשות של הנסיך הדרקון נעשתה בדקות האחרונות של פאנל היוצרים וצוות המדבבים במסגרת הכנס הוירטואלי קומיק קון הום

הנסיך הדרקון

אחת מסדרות האנימציה המוצלחות שיצאו בשנים האחרונות בנטפליקס, הנסיך הדרקון, תקבל לא פחות מארבע עונות נוספות כדי להשלים את העלילה.

אמנם הנסיך הדרקון אכן תוכננה במקור להיות על פני 7 עונות, אך בזמנו שירות הסטרימינג לא הסכים להתחייב מעבר ל-3 העונות הקיימות. במסגרת קומיק-קון הום, הגרסה הביתית של קומיק-קון שמחליפה את הכנס המסורתי בסן דייגו לאור משבר הקורונה העולמי, נערך פאנל בו השתתפו יוצרי הסדרה וחלק מצוות המדבבים. בדקות האחרונות של הפאנל הודיעו היוצרים כי נטפליקס חתמה על הפקת ארבע העונות החסרות.

מי שיצפה בפאנל כולו יזכה לראות את הפרצופים שמאחורי הדמויות בסדרה, הצצה לספרי ארט שמציגים קצת מאחורי הקלעים של יצירת הקונספט, סשן שאלות ותשובות של הקהל שהשתתף בפאנל באופן וירטואלי ועוד.

למי שאינו מכיר, הנסיך הדרקון מספרת על קונפליקט שמתפרץ בין שתי ממלכות עם היסטוריה עקובה מדם, ממלכת בני האדם נטול הקסם וממלכת העלפים הקסומה, אחרי ניסיון של האחרונים להתנקש בחיי משפחת המלוכה האנושית. שני הבנים של המלך יוצאים למסע עם עלפית צעירה כדי למנוע מלחמה חדשה בין הממלכות. הסדרה משלבת בתוכה את הפוליטיקה הפנימית, המזימות שנרקמות ונעיצת סכינים בגב של כל צד, מה שמזכיר קצת את משחקי הכס.

נכון לרגע כתיבת שורות אלה עוד אין תאריך לעליית העונה הרביעית, אבל על פי הודעה של נטפליקס היא כבר נמצאת בתהליכי טרום-הפקה.

תגובות

במאמר זה

נגישות