נדחה שוב: Red Dead Redemption 2 יגיע לא לפני אוקטובר

חברת Rockstar דוחה שוב את תאריך היציאה של המערבון שלה בעולם פתוח, Red Dead Redemption 2, אבל מציעה פרס ניחומים על ההמתנה הארוכה שלכם כדי להקל על הגלולה המרה

אם ציפיתם בקוצר רוח לחזור אל המערב הפרוע אז כמו שהפתגם האמריקאי הידוע אומר – Hold your horses. מתברר כי תאריך היציאה של המערבון בעולם פתוח Red Dead Redemption 2 נדחה שוב, הפעם אל ה-26 באוקטובר.

Red Dead Redemption 2 סבל ממספר דחיות בתאריך ההשקה שלו בזמן האחרון. במקור הוא היה אמור לצאת כבר בסוף שנת 2017, אבל כאמור התכנית הזו בסופו של דבר לא יצאה אל הפועל. הדחיה הראשונה דיברה על חלון רחב יחסית של החצי הראשון של שנת 2018, כלומר לכל המאוחר בחודש יוני, אבל כנראה שגם זה בלתי אפשרי ולכן הוכרז על הדחיה הנוספת שמביאה אותנו כבר אל עונת הסתיו.

חברת Rockstar, המפתחת של Red Dead Redemption 2, פרסמה את ההודעה הבאה:

"אנחנו מתרגשים להכריז כי Red Dead Redemption 2 יושק ב-26 באוקטובר 2018. אנו מתנצלים בפני כל מי שהתאכזב לאור העיכוב הזה. על אף שקיווינו להוציא את המשחק מוקדם יותר, דרוש לנו זמן נוסף כדי ללטש אותו.

אנו מודים לכם מקרב לב על סבלנותכם ומקווים שכאשר תשחקו במשחק, תסכימו איתנו שההמתנה הייתה שווה את זה. בינתיים, אתם מוזמנים להסתכל על התמונות המצורפות מהמשחק. אנו מצפים לחלוק איתכם מידע נוסף בשבועות הקרובים".

מבחינה כרונולוגית, עלילת Red Dead Redemption 2 היא מקדימה לזו של המשחק המקורי וכוללת דמות מרכזית חדשה בשם ארתור מורגן. בנוסף, צפו להופעות אורח של פרצופים מוכרים מהמשחק הראשון.

כאמור, המשחק עתיד לצאת ב-26 באוקטובר לקונסולות פלייסטיישן 4 ואקס בוקס 1. כפרס ניחומים על ההמתנה הממושכת, צירפנו לעיונכם כמה תמונות מהמשחק שפורסמו יחד עם ההודעה על תאריך היציאה החדש שלו.

תגובות

במאמר זה

נגישות