פריצ'ר עוד לא נגמרה אך תחודש לעונה נוספת

פריצ'ר עוד לא סיימה את העונה הראשונה שלה, אבל על אף הביקורות המעורבות על מה ששודר עד כה AMC ממהרת להזמין עונה נוספת לאור אחוזי הרייטינג הגבוהים בארה"ב

כנראה שג'סי הפעיל את כוחותיו על מישהו ברשת הטלוויזיה האמריקאית AMC, כי אחרת אין לנו הסבר הגיוני לידיעה הבאה – הסדרה פריצ'ר תחודש לעונה שניה.

ההכרזה הזו, שפורסמה במקור באתר Variety, מפתיעה מאוד משתי סיבות – הראשונה היא שהביקורות כלפי פריצ'ר היו מעורבות, והשניה היא שהסדרה נמצאת רק באמצע עונת הבכורה שלה ועד כה שודרו חמישה פרקים בלבד מתוך עשרה.

אם לא הספיקה לכם הפתעה אחת אז היכנסו לכוננות ספיגה – מתברר גם שלא רק שנזכה לראות עונה נוספת של הסדרה, אלא גם בעונה החדשה יגדל מספר הפרקים שלה מ- 10 הסטנדרטי ל-13. היא תשודר מתישהו בשנת 2017.

ב-AMC מנמקים את ההחלטה להזמין עונה חדשה בטענה כי פריצ'ר היא מקום שני ברשימת הסדרות הנצפות ביותר של הרשת בקרב קהל הצופים האמריקאי, עם ממוצע רייטינג של 3.3 מיליון צופים לכל פרק. הרשת גם ניצלה את ההדמנות לטפוח על השכם ובהודעה הרשמית דאגה להרעיף שבחים על סת' רוגן, אוון גולדברג וסאם קטלין, המפיקים שעומדים מאחורי הסדרה.

למי שאינו מכיר את הסדרה, עלילת פריצ'ר מספרת על כומר מטקסס בשם ג'סי קאסטר (דומיניק קופר( שמקבל יום אחד את היכולת המסתורית לצוות על אנשים לעשות כל דבר שיגיד. בסדרה מופיעות גם דמויות בלתי אנושיות כמו ערפד עם מבטא אירי כבד בשם קסידי (ג'וזף גילגון) ויצורים שונים מהגיהנום ומגן עדן שמגיעים לטקסס.

לחצו כאן כדי לקרוא מה אנחנו חשבנו על שני הפרקים הראשונים של פריצ'ר. תנו לנו לייק בעמוד הפייסבוק של גיקלואיד כדי להישאר מעודכנים בכל מה שקשור לסדרות, סרטים ועוד הרבה.

תגובות

במאמר זה

נגישות