אופס: הקרינו טריילר של "מסיבת נקניקיות" לפני סרט ילדים

אולם קולנוע בקליפורניה הקרין בטעות טריילר של סרט האנימציה למבוגרים "מסיבת נקניקיות" בפני קהל של ילדים שבא לצפות ב"מוצאים את דורי"

לפעמים טעויות יכולות להיות מצחיקות מאוד, כמובן בתנאי שאתם לא צד בסיפור – מתברר כי בתחילת החודש אולם קולנוע בקליפורניה הקרין בטעות את הטריילר של מסיבת נקניקיות (Sausage Party) בפני קהל של ילדים קטנים ותמימים.

הסיפור הזה פורסם היום באתר A.V Club. לפני הקרנה של מוצאים את דורי בחלק של הטריילרים לקראת סרטים חדשים שעתידים להגיע לקולנוע, מישהו שם למעלה לא שם לב והקרין את הטריילר של סרט האימה והקומדיה השחורה למבוגרים מסיבת נקניקיות. בגדול, הסרט הזה הוא כמו צעצוע של סיפור אבל הרבה יותר אפל ומתרכז בחיי המדף הקצרים של מאכלים, וכולנו יודעים מה דינם בסוף – להיאכל.

אם עוד לא ראיתם את הטריילר המדובר, הוא מצורף לצפיה פה למטה. יש בו בהחלט כמה קטעים שלא הייתם רוצים שהילדים הזכים שלכם יראו אותם, כמו גזר גמדי שנלעס בעודו זועק שהוא רוצה את אמא שלו או תפוח אדמה שצורח באימה ובכאב בעודו מקלפים אותו. נשמע כמו מתכון מבטיח לפתח אנורקסיה אצל ילד.

כמובן שכתוצאה מהטעות הקטנה הזו הזעם של ההורים המזועזעים, שבסך הכל רצו שהילדים שלהם יראו סרט קליל ומצחיק על דגיגה סנילית, לא איחר לבוא. בניסיון להרגיע את הרוחות לפני שדברים יסלימו, פרסם סגן הנשיא של אולם הקולנוע התנצלות פומבית בעיתונות על כל המקרה.

"אנחנו יודעים כי הטריילר אינו מתאים לקהל של מוצאים את דורי ולעולם לא התכוונו לשבץ אותו שם", נכתב בהודעה, שהוסיפה כי מדובר בטעות חד פעמית שנבעה מכך שהוחלפו מיקומי הקרנת הסרטים בין שני אולמות שונים באותו קולנוע, אבל הקונטרול כנראה שלא עודכן.

מסיבת נקניקיות יהרוס לכם את התיאבון ב-11 באוגוסט. עד אז, אתם מוזמנים לקרוא את הביקורת שלנו על מוצאים את דורי.

תגובות

במאמר זה

נגישות