פורטל – עכשיו גם משחק הקופסה הרשמי

אם כבר מיציתם את פורטל למחשב או שאתם מחפשים מתנה מקורית לגיימרים, נסו את משחק הקופסה הזה שפותח על ידי החבר'ה של ואלב. יש עוגה בסוף

כמעט 6 שנים אחרי שיצא פורטל 2, משחק הפאזלים השנון והמורבידי של חברת Valve, המותג עושה קאמבק אך הפעם כמשחק קופסה רשמי שפותח על ידי כמה ממפתחי המשחק המקורי למחשב ולקונסולות.

משחק הקופסה של פורטל מיועד לשניים עד ארבעה שפני ניסיון… סליחה, שחקנים. מטרת כל שחקן היא לצבור עוגות (כן, הפעם הן לא שקר) ולמנוע מהמתחרים להשיג אותן. בדומה למשחק המקורי, גם פה השחקנים יצטרכו לתמרן בעזרת פורטלים בין חדרים שמאוכלסים על ידי מלכודות מוות שונות כמו זקיפים חמושים, Companions Cubes שיסיחו את דעתכם ועוד. בכל משחק ניתן להרכיב על הלוח עד ל-18 "חדרי ניסוי" מהם תצטרכו לברוח. הזמן הממוצע לכל משחק עומד על בין חצי שעה ל-45 דקות, כך שתוכלו לשחק יותר מפעם אחת עם החברים באותו ערב.

ניתן להזמין את משחק הקופסה מהאתר Think Geek במחיר של 50 דולר ליחידה. זו יכולה להיות אחלה מתנה לחנוכה אם אתם מכירים איזה גיימר שזה יכול לדבר אליו. כל מי שמזמין גם יקבל קוד להורדה בחינם של פורטל 2, למקרה שימאס לכם ותרצו קצת "לחזור למקורות". רק כדי לסבר את האוזן – פורטל 2 עולה כרגע 20 דולר בחנות של סטים אם תחליטו לקנות אותו בנפרד.

ולסיום – סרטון הפרסומת של משחק הקופסה המדובר בדיבובה של גלאדוס, האינטליגנציה המלאכותית הסדיסטית שמנהלת את חדרי הניסוי של פורטל, שתעודד אתכם להשתתף. למען המדע.

תגובות

במאמר זה

נגישות