בליזארד: אלה התכניות של Overwatch לשנת 2017

לכבוד חג המולד, הצצה קצרצרה אל העתיד לבוא בעדכון וידאו של במאי המשחק Overwatch. בין התכניות שבפיתוח - מפות חדשות, גיבור חדש בצוות ועוד פיצ'ר מעניין אחד

חג המולד כבר פה, ויש מי שמביטים כבר אל עבר השנה האזרחית החדשה. אחד מאותם אנשים הוא במאי משחק הפעולה הפופולרי Overwatch, ג'ף קפלן, שבסרטון חדש שעלה לאחרונה בערוץ היוטיוב הרשמי מסביר מה יהיה עתידו של המשחק בשנת 2017.

החידוש הגדול מכולם יהיה, ככל הנראה, הוספה של מנוע חיפוש שרתי Custom Game. עד כה, שחקנים יכלו להתעסק עם ההגדרות של המשחק ולהזמין את חבריהם להשתתף ביצור הכלאיים שיצרו. אבל עם מנוע החיפוש החדש תוכלו ליצור משחק עם חוקים משלכם ולהרשות לכל השחקנים שמחוברים שם בחוץ, בין אם הם חברים שלכם ובין אם לא, להצטרף אל הכיף.

"זה הפיצ'ר שהמעריצים הכי ביקשו והוא נפוץ מאוד במשחקי פעולה", מסביר קפלן את הסיבה מאחורי פיתוח הפיצ'ר החדש, ומוסיף כי כרגע הצפי להטמעתו הוא מתישהו בסביבות החודשים הראשונים של השנה החדשה.

בנוסף, קפלן חושף כי הצוות שלו עובד על פיתוח גיבור חדש שיצטרף לצוות. הוא לא מסר עליו פרטים אבל כן סיפר כי הוא נראה מבטיח מספיק כדי שיעבירו אותו לשלב הארט כדי לקבוע כיצד הוא יראה, ושיש לו כמה רעיונות בשלב האב-טיפוס לגבי הפונקציונליות שלו בקרב.

תכנונים נוספים עוסקים במפות חדשות שיתווספו למשחק. אחת מהן, שנקראת Oasis, כבר קיימת בשרת הנסיוני של Overwatch. לדברי קפלן, על המפות החדשות האחרות נשמע בשלב מאוחר יותר של השנה.

אלה בעיקרון הכותרות המשמעותיות, אך בוידאו מדברים על נושאים נוספים שעשויים לעניין את הגרעין הקשה יותר של מעריצי Overwatch. מצורף למטה הוידאו המלא של קפלן, למקרה ותרצו לדעת פרטים נוספים על הפיצ'רים הקטנים יותר שעתידים לבוא כמו מצב צפיה (Spectator Mode) ואפשרות להשתמש ביותר מ-Emote וספריי אחד כל פעם במהלך המשחק.

תגובות

במאמר זה

נגישות