ההשקה של פוקימון גו תחודש בימים הקרובים

המדינות הבאות בהן פוקימון גו אמור להיות מושק הן מדינות אירופה, ואם נשפוט לפי ההיסטוריה של הפצת משחקים זה בד"כ כולל את ישראל. וגם: מפה מתעדכנת של פוקימונים

לפי יומיים דיווחנו לכם כי ההשקה של פוקימון גו נעצרה עד להודעה חדשה מאחר והשרתים של המשחק קרסו מהעומס הבלתי צפוי. כנראה שהמפתחת של פוקימון גו נמצאת על הדרך הנכונה לפתור את הבעיות בשרתים שלה, מאחר והיא הכריזה כי ההשקה של משחק המובייל שמשגע את העולם כולו תחודש בימים הקרובים, כך לפחות לפי דיווח באתר Wall Street Journal שמדבר בין היתר גם על הנסיקה המטאורית במניות של נינטנדו לאור האירועים האחרונים.

לפי התכנון, מי שעתידות להיות הבאות בתור להשקה רשמית של פוקימון גו בתחומן הן מדינות אירופה. אמנם נכון לרגע כתיבת שורות אלה אין לנו לוח זמנים מדוייק או רשימה מפורטת של המדינות בהן המשחק יושק, אבל אם נשפוט לפי ההיסטוריה בדרך כלל השקות משחקים באירופה כוללות גם את ישראל. המשמעות היא שיכול להיות שבקרוב לא נצטרך עוד להשתמש בכל מיני טריקים כדי להנות מהמשחק. כרגע המשחק זמין להורדה ל-iOS ולמכשירים מבוססי אנדרואיד רק במדינות אוסטרליה, ניו זילנד ומדינות צפון אמריקה.

למקרה ובזמן האחרון הייתם בכוכב אחר או נרדמתם בפוכדור, הנה הסבר על מה כל המהומה – Pokemon Go הוא המשחק הראשון של סדרת פוקימון שמשלב בתוכו אלמנט של מציאות רבודה. בגדול, הרעיון הוא שתצטרכו להסתובב עם הסמארטפון עליכם כדי לאתר פוקימונים. סוג הפוקימונים שתיתקלו בהם תלוי במיקום הגיאוגרפי של המכשיר. לדוגמה, אם תעמדו ליד אגם או ים סביר יותר להניח שתיתקלו בפוקימוני מים, בעוד הליכה ביער תוביל אתכם למפגשים מול פוקימונים אחרים שמתאימים יותר לסביבה הזו. כאשר פוקימון נמצא בסביבה המכשיר שלכם ירטוט, אז תוכלו לבחור האם לנסות לתפוס אותו באמצעות גרירת אייקון הפוכדור אליו על המסך או פשוט להתעלם ממנו.

אנחנו על המפה

הנה כלי שימושי שיחסוך לכם טיולים ארוכים מדי ברחבי העיר בחיפוש אחר פוקימונים – סטודנט צעיר מהטכניון בשם אורי קדוויל הקים פלטפורמת עזר של מפה עליה אפשר לסמן מיקום של פוקימונים שמצאתם. אתם מוזמנים להיעזר במפה המדוברת ואפילו לתרום לה מהידע והניסיון האישי שלכם כדי להפוך את ציד הפוקימונים לקל יותר עבור כולם.

(תודה ליקיר דניאל על הלינק)

תגובות

במאמר זה

נגישות