שחקני פוקימון גו פתחו שוק אפור לאביזרים נלווים

לאור הפופולריות המטורפת של פוקימון גו, שחקנים שהזמינו מראש אביזרים נלווים של המשחק מוכרים אותם במחיר מופקע ב-eBay. וגם: איך המשחק השפיע על Spotify

ההתלהבות ממשחק המובייל פוקימון גו היא תופעה עולמית, אבל עושה רושם שהיא מתחילה קצת לצאת משליטה – שחקנים פתחו מעין "שוק אפור" של מכירת אביזרים נלווים שקשורים למשחק המובייל.

עקרונית, Pokemon Go עצמו מוצע להורדה בחינם כאשר המודל הכלכלי שלו מתבסס על קניות של מוצרים נלווים או תכונות בתוך האפליקציה. לדוגמה, תמורת 35 דולר תוכלו לרכוש צמיד חכם שלחיצה עליו בזמן היתקלות תנסה לתפוס את הפוקימון, מה שתיאורטית אמור לחסוך לכם את ה"טרחה" של להוציא את הסמארטפון מהכיס כדי לעשות את אותה פעולה בדיוק.

אמנם הצמיד המדובר לא יגיע אל החנויות לפני ה-31 ביולי, אבל שחקנים שהזמינו אותו מראש וזיהו את פוטנציאל הרווח כבר ממהרים להציע אותו למכירה במחירים מופקעים דרך eBay. חלק מהמחירים שם טיפסו כבר לגבהים מוגזמים של 350 דולר, כלומר פי 10 מהמחיר המקורי. אבל כנראה שיש שם בחוץ מספיק משוגעים לדבר, כי על אף המחיר המופקע הם עדיין נמכרים כמו לחמניות חמות.

Spotify מוצף במאמני פוקימונים

ועכשיו לחדשות קצת שונות – אפליקציית הזרמת המוזיקה Spotify דיווחה על עלייה מסחררת במספר ההשמעות של קטעי פס קול מתוך הסדרה פוקימוןלפי ידיעה באתר Cnet, קרוב לרבע מיליון משתמשים יצרו רשימות פלייליסט ברוח המותג. כנראה ששחקני פוקימון גו ברחבי העולם רוצים להיכנס לאווירה המתאימה של ציד פוקימונים בכל דרך אפשרית.

בנוסף, Spotify פרסמו את רשימת חמשת קטעי פס הקול של פוקימון הפופולריים ביותר:

  1. Pokemon Theme
  2. Pokerap
  3. Pokemon Johto
  4. Go Pokemon Go
  5. I Want to Be a Hero

 

תגובות

במאמר זה

נגישות