המותג Battlefield יעובד לסדרת טלוויזיה

הודעה מפתיעה מצד המפתחת Dice מגלה כי סדרת משחקי הפעולה הצבאיים Battlefield עתידה להפוך לסדרת טלוויזיה. מאחורי ההפקה תעמוד החברה שהפיקה את "בלש אמיתי"

סדרת משחקי הפעולה הצבאיים Battlefield היא שחקנית ותיקה בז'אנר שנמצאת בסביבה עוד מ-2002, אבל עושה רושם שהמותג מנסה להתפתח אל כיוון חדש – לפי הודעה של חברת הפיתוח Dice, המפתחת מכרה את הזכויות לעיבוד סדרת המשחקים אל המסך הקטן.

מי שרכשה את הזכויות על המותג היא חברת Anonymous Content, שעומדת מאחורי סדרת הפשע המצליחה בלש אמיתי ששודרה ב-HBO. אם ההפקה תצא אל הפועל, היא תיעשה בשיתוף עם Paramount Television ובהשגחה של מפיצת המשחק, Electronic Arts.

אחד מהמפיקים שעתידים לעבוד על הפרוייקט הוא מייקל סוגר (Michael Sugar), שקיבל פרס אוסקר ב-2015 בקטגוריית התסריט המקורי הטוב ביותר על הסרט Spotlight.

"ל-Battlefield יש בסיס מעריצים עצום", אמר מייקל סוגר בנוגע לסדרה המתגבשת, "מה שהופך אותו למותג מתאים לעיבוד ארוך טווח. יחד עם Electronic Arts ו-Paramount, אנחנו נפתח את סדרת הטלוויזיה של Battlefield עם אותם דגשים של העברת סיפור שהפכו אותו לכזו הצלחה במשך 15 השנים האחרונות". מישהו צריך להסביר לקודקודים שם למעלה שמה שהביא להצלחה של המותג הוא בעיקר אלמנט המולטיפלייר שלו ולא הקמפיין לשחקן יחיד.

נכון לרגע כתיבת שורות אלה אין לנו שום מידע על סדרת הטלוויזיה שכנראה נמצאת בדרך. אחת השאלות המרכזיות שבוודאי יעניינו את המעריצים היא באיזו תקופה הסדרה תתמקד, מאחר ולאורך השנים משחקי Battlefied קפצו בין תקופות שונות החל ממלחמת העולם הראשונה ועד לעידן הלוחמה המודרנית. בנוסף, לא ידוע לנו מתי הסדרה עתידה לעלוח לשידור.

חשוב לציין שעל אף שהזכויות נמכרו ושיש סימנים ראשונים להתגבשות של ההפקה, עד שלא יצטברו סימנים נוספים כמו ליהוקים או פרסום לוח זמנים ברור עוד לא בטוח כלל שכל הרעיון הזה בסופו של דבר יצא אל הפועל.

תגובות

במאמר זה

נגישות