נשמה של פיקסאר זוכה בפרס סרט האנימציה הטוב ביותר

פיקסאר מוכיחה שעדיין יש לה את זה וחוזרת מהטקס הוירטואלי של גלובוס הזהב 2021 עם שני פרסים מכובדים בזכות סרטה "נשמה"

נשמה

פיקסאר עושים את זה שוב: סרט האנימציה האחרון של הסטודיו, נשמה, זכה אמש בשני פרסים של גלובוס הזהב 2021.

הזכיה הראשונה והגדולה יותר מבין השתיים היא בפרס סרט האנימציה הטוב ביותר. על הדרך הוא הביס את הסרטים קדימה, הנציג הקצת פחות מוצלח של פיקסאר השנה, אבל גם את הקרודים: עידן חדש של סטודיו האנימציה המתחרה דרימוורקס. שני מועמדים נוספים, קטנים יותר בהיקפם ובהיכרות של הציבור איתם, הם סרט אנימציה סיני בשם Over the Moon וסרט נוסף שנקרא Wolfwalkers ועוסק בסיפורים מהמיתולוגיה האירית.

הזכיה השניה של נשמה הייתה בקטגוריית פס הקול המקורי הטוב ביותר, בה הוא ניצח את סרט הפעולה טנט ואת סרט המד"ב שמי חצות של נטפליקס.

באופן כללי, אין זו הפתעה גדולה שהסרט נשמה זכה בפרסים האלה לאור הביקורות החיוביות הרבות שקטף ממבקרי הקולנוע, לפחות על פי סיכום ציוני הביקורות שלו באתר MetaCritic.

חוץ מנשמה, זכיה מעניינת אחרת במסגרת טקס גלובוס הזהב 2021 הייתה של השחקן צ'דוויק בוזמן ז"ל, שנפטר שנה שעברה אחרי החמרה במחלת סרטן המעי הגס ממנה סבל בסתר במשך שנים. את צ'דוויק בוזמן אנו מכירים מתפקידו בתור הפנתר השחור של מארוול. את הפרס של גלובוס הזהב הוא קיבל על תפקידו בסרט האחרון בו הספיק לשחק, Ma Rainey's Black Bottom וזכה בקטגוריית סרט הדרמה הטוב ביותר.

לרשימת הזוכים המלאה של טקס פרסי גלובוס הזהב 2021 לחצו כאן.

תגובות

במאמר זה

נגישות