קונאמי מאשרת: משחק הכדורגל PES 2018 לא יגיע לסוויץ'

על אף שמשחק הכדורגל PES 2018 לא יגיע אל הקונסולה החדשה של נינטנדו, בחברת המפתחת קונאמי לא פוסלים את הרעיון להביא אליה את הכותר של שנה הבאה

בעוד רוב הגיימרים תהו עד לכנס E3 האחרון האם משחק הכדורגל FIFA 18 יגיע אל הקונסולה החדשה של נינטנדו, סוויץ' (והוא אכן יגיע אליה), קבוצת מעריצים אחרת מאותו הז'אנר תהתה לגבי שאלה דומה אבל עבור מותג משחקי כדורגל אחר – Pro Evolution Soccer 2018, או PES 2018 בראשי תיבות. עכשיו מתברר כי התשובה לשאלה זו היא שלילית ו-PES 2018 לא יגיע לסוויץ'.

את הדברים אישרה חברת קונאמי, המפתחת של המשחק, באופן רשמי במהלך סוף השבוע האחרון. אך מצד שני, קונאמי איננה פוסלת את הרעיון שהמשחק הבא של מותג PES בשנה שלאחר מכן כן יגיע אל הקונסולה של נינטנדו.

"דבר אחד אני אגיד על הסוויץ', כי שואלים אותנו את זה הרבה", אמר מנהל המותג, אדם בהטי (Adam Bhatti). "כבר הכרזנו לאילו פלטפורמות PES 2018 יוצא. [..] אז לגבי PES, אנחנו איננו רוצים לסגור את הדלת. בואו נראה איך דברים יתפתחו. בנימה אישית, אני אוהב את הקונסולה. אנחנו חושבים שהיא מבצעת את העבודה נהדר ומקווים שתמשיך כך".

אל הקו האופטימי הזה לעתיד מצטרף עוזר ההפקה של PES 2018, קיי מאסודה (Kei Masuda), כשאמר "אנחנו תמיד מקשיבים גם למה שהמעריצים שלנו חושבים, ובהתאם לכמות התגובות אנחנו בהחלט עשויים לבדוק את הנושא לעומק".

https://youtu.be/jGgNxN0rQYw

יש להזכיר כי על אף המלים החמות של אנשי קונאמי על הסוויץ', היחסים בין מותג PES לבין נינטנדו ידעו בעבר עליות ומורדות – בעוד מותג הכדורגל הגיע לקונסולות ה-Wii וה-3DS הניידת של נינטנדו, קונאמי סירבה בזמנו לפתח גרסה של המשחק עבור ה-Wii U הכושלת. ניתן להסיק מכך כי חברת קונאמי בוחנת קודם כל את הביצועים של Bomberman, משחק אחר שלה שכן הגיע לסוויץ', ועל פיהם היא תחליט כיצד עתיד היחסים בין PES לבין נינטנדו יראה.

תגובות

במאמר זה

נגישות