צפו: 4 דקות מאחורי הקלעים של בלייד ראנר 2049

הסרטון, שמציג 4 דקות מתוך בלייד ראנר 2049 ומכיל הערות של הבמאי והשחקנים, פורסם לכבוד יום ההולדת ה-35 של בלייד ראנר המקורי. מזל טוב

עבור מעריצי בלייד ראנר המקורי של רידלי סקוט, היום נחשב יום חג מאחר והסרט חוגג יום הולדת 35. ואיזו דרך טובה יותר לחגוג את המאורע מאשר הצצה אל מאחורי הקלעים של סרט ההמשך, בלייד ראנר 2049?

בסרטון המצורף תוכלו למצוא 4 דקות מתוך בלייד ראנר 2049 בהן תראו את השחקנים ריאן גוסלינג והאריסון פורד בפעולה. כמו כן, תוכלו לראות כיצד העיר העתידנית והדיסטופית של יקום בלייד ראנר התפתחה לה מאז הפעם הקודמת שראינו אותה ב-1982. במקביל לכל אלה תשמעו הערות מפיו של במאי הסרט, דניס וילנב, שברזומה שלו תמצאו את סרט המד"ב המצליח משנה שעברה, המפגש.

"אני חושב שזה כיף לחזור לגלם דמות אחרי 30 שנה", אומר האריסון פורד, שיודע מה הוא מדבר אחרי שעשה אותו דבר בדיוק עם דמותו של המבריח המפורסם האן סולו בסרט הכוח מתעורר, שמסמל את תחילת הטרילוגיה הקולנועית החדשה של מלחמת הכוכבים. "הסיפור, הנושאים, הסביבות המרשימות – זה היה תענוג לחזור שוב אל העולם של בלייד ראנר". ואז הוא הוסיף בחצי חיוך: "אני כבר רגיל לחזור אל בגדים ישנים".

מבחינה עלילתית, הסרטון אינו מוסיף מידע חדש בנוגע לסיפור מעבר למה שכבר ידוע לנו מהתקציר: ריאן גוסלינג מגלם את השוטר קיי, שמגלה סוד אשר חשיפתו עלולה להרוס את מה שנשאר מהציוויליזציה האנושית. התגלית של קיי מדרבנת אותו למצוא את ריק דקרד מהסרט הראשון, הבלייד ראנר שנעלם לפני 30 שנה וכאמור מגולם שוב על ידי האריסון פורד. שני השחקנים האלה עתידים לחלוק את הסט עם דייב בטיסטה (שומרי הגלקסיה), מקנזי דיוויס (מראה שחורה, San Junipero), ברקהאד עבדי (קפטן פיליפס), סילביה הואקס ועוד.

בלייד ראנר 2049 צפוי להגיע אל אולמות הקולנוע בישראל בחמישי באוקטובר.

 

תגובות

במאמר זה

נגישות