האם פטריק סטיוארט יפסיק לגלם את פרופסור אקסייבר?

השחקן רומז כי הופעתו כפרופסור אקסייבר בסרט "וולברין 3" תהיה הפעם האחרונה בה ישתתף במותג סרטי אקס-מן

האם טלטלה נוספת לפקוד את מותג סרטי אקס-מן? לפי דבריו של השחקן פטריק סטיוארט, שגילם את פרופסור אקסייבר ברוב הסרטים מאז שהחלו לצאת לקולנוע בשנת 2000, יכול להיות שההופעה האחרונה שלו בתפקיד זה תהיה בסרט וולברין 3.

את הדברים אמר סטיוארט במסגרת ראיון לאתר ITV. הנה מה שהוא אמר:

"אני לא יודע להגיד בוודאות כי אינני יודע, אבל אני מתאר לעצמי שזהו סוף הדרך במותג עבורי. אבל מה שיפה בסרטי מדע בדיוני ופנטזיה הוא שלעולם אתה לא יכול להיות בטוח מתי משהו יגמר".

בהתחשב בעובדה שאנחנו יודעים מעט מאוד על וולברין 3, קשה לדעת האם היוצרים מתכננים להרוג (שוב) את אקסייבר בסרט הבא או שפטריק סטיוארט לא ימשיך לקחת חלק במותג מסיבות אחרות שאינן קשורות כלל למתרחש בעלילה.

פטריק סטיוארט סיפר מעט בראיון גם על חלקו של פרופסור אקסייבר בסרט המדובר:

"בחודש מרץ הקרוב אני חוזר אל המסך כאקסייבר שונה מאוד שאינו דומה כלל לזה שראיתם בעבר. זה כל מה שמותר לי להגיד".

על אף שהפרישה של סטיוארט מהמותג עוד איננה ודאית, שחקן אחר שכן החליט שנמאס לו סופית הוא יו ג'קמן שמגלם את וולברין. לפי CinemaBlend הסיבה העיקרית לפרישה של יו ג'קמן מהתפקיד היא שקשה לו לשמור כל כך הרבה שנים על הדיאטה ומשטר האימונים הנוקשה שדרושים על מנת לתחזק את המראה השרירי שמאפיין את הדמות.

וולברין 3 יגיע אל בתי הקולנוע בחודש מרץ 2017, אז אולי ניאלץ להיפרד לא מדמות אחת אלא משתי דמויות שאפיינו מאוד את היקום הקולנועי של אקס-מן.

תגובות

במאמר זה

נגישות