הבטא של Overwatch תחל במאי, הרוכשים מראש יהנו ראשונים

הבטא הפתוחה תיערך החל מהחמישי במאי ותסתיים בתשיעי. מי שירכוש מראש את המשחק יוכל להרוויח יומיים נוספים ולהיכנס אל הבטא כבר בשלישי במאי

748

משחק הפעולה ממבט ראשון של חברת בליאזרד, Overwatch, אמנם יושק רק ב-24 במאי, אבל עכשיו יש לכם הזדמנות לשים עליו את ידיכם לפני כולם – מי שירכוש מראש את המשחק יקבל גישה מוקדמת אל גרסת הבטא, ומי שעדיין מהסס יוכל לנסות אותו במסגרת תקופת הבטא הפתוחה.

כל מי שיקנה את Overwatch לא יאוחר מה-29 באפריל יוכל להתחיל לשחק בו כבר בשלישי במאי, כלומר יומיים לפני כל השאר. מי שמשום מה חושש שמא הוא קונה חתול בשק יוכל לנסות את המשחק במסגרת תקופת הבטא הפתוחה, שתיערך החל מהחמישי במאי עד לתשיעי. הבטא תהיה זמינה למחשב ולשחקני הקונסולות Xbox One ו-PS4.

בליזארד נוטרת טינה?

Overwatch הוא המותג החדש ביותר של בליזארד והראשון מפיתוחה בז'אנר הפעולה ממבט ראשון, אלא אם אתם מאלה שסופרים את Starcraft Ghost שבוטל באמצע הדרך. המשחק דומה מאוד בהלך הרוח שלו למשחק ותיק מאוד בז'אנר, Team Fortress 2 החינמי של המתחרה הגדולה Valve – שתי קבוצות שמורכבות מבעלי תפקידים שונים נלחמות על השלמת משימה כזו או אחרת. השחקן יוכל לבחור לגלם אחת מתוך 21 דמויות שונות, כל אחת עם אופי ויכולות שימושיות משלה בשדה הקרב.

בזמנו החשיפה שבליזארד מפתחת משחק בז'אנר הפעולה ממבט ראשון הרים לא מעט גבות אצל המעריצים, שמכירים אותה כחברה שמעדיפה להשקיע את זמנה ומשאביה במשחקי אסטרטגיה או תפקידים כמו Starcraft או World of Warcraft. יש שאפילו אומרים שעצם הכניסה של בליזארד אל טריטוריה זרה מבחינתה נועדה, בין היתר, כדי לסגור חשבון עם Valve על פרשה המשפטית סביב DOTA בה הראשונה הפסידה לאחרונה אחרי מאבק עיקש בשאלה למי שייכות זכויות היוצרים על המותג. אותם קולות טוענים שבליזארד פיתחה את Overwatch במיוחד כדי להכות את Valve בבטן הרכה בצורה של העמדת מתחרה ראוי ל-Team Fortress 2.

ההשקה הרשמית של Overwatch תיערך ב-24 במאי, אז נראה האם לכותר החדש של בליזארד יש באמת מה לחדש בתחום. צפו לסיקור של גיקלואיד על הבטא הפתוחה של המשחק כאשר היא תפתח את שעריה בפני הקהל הרחב.

תגובות

במאמר זה


הצטרף לשיחה

נגישות