בסוף השבוע הבא – Overwatch זמין בחינם לכל הפלטפורמות

משחק הפעולה הראשון של בליזארד שהפך תוך זמן קצר ללהיט מטורף ברשת, Overwatch, יהיה זמין לתקופת התנסות עבור שחקני הקונסולות והמחשב כאחד

אם אתם שומעים כל היום ברשת את השם Overwatch ואין לכם מושג מה רוצים מכם, בקרוב תהיה לכם הזדמנות להבין על מה כל המהומה – משחק הפעולה הפופולרי של בליזארד יהיה זמין לתקופת התנסות בשבוע הבא.

תקופת ההתנסות של Overwatch תחל ביום שישי הבא, ה-18 לנובמבר, ותסתיים ביום שני ה-21 לחודש. בפעם הקודמת ש-Overwatch הועמד לתקופת התנסות בחודש ספטמבר הוא היה זמין לקונסולות בלבד, אבל הפעם המשחק יהיה זמין לפלייסטיישן 4, לאקס בוקס 1 ולמחשב. השחקנים החדשים יוכלו להתנסות בכל 22 הגיבורים ו-13 המפות שיש למשחק להציע. כמו כן, הם יוכלו לשחק במצבי המשחק Quick Play ו-Weekly Brawl כדי לצבור נקודות ניסיון ושלל.

אם בסופה של תקופת ההתנסות תחליטו שברצונכם לרכוש את המשחק, ההתקדמות והשלל שצברתם בסוף השבוע החינמי ישמרו עבורכם. לתשומת ליבם של שחקני המחשב – כדי להוריד את Overwatch תצטרכו קודם כל להתקין את התוכנה Battle.net, שמשמשת בין היתר בתור החנות הוירטואלית של בליזארד.

Overwatch, משחק הפעולה הראשון של בליזארד אחרי שנים רבות בהן העדיפה להישאר בתחום הנוחות שלה של משחקי תפקידים ואסטרטגיה, נחת על המדפים בחודש מאי השנה. תוך זמן קצר הוא סחף את הרשת והפך ללהיט בעיני הקהל והמבקרים כאחד. לחצו כאן כדי לקרוא את הביקורת שלנו עליו כשהוא יצא, או קראו את כתבת הסיכום שלנו על כנס בליזקון כדי לדעת מה צופן עתידו של המשחק.

תגובות

במאמר זה

נגישות