שלדון קופר מ"המפץ הגדול" עשוי לקבל סדרה משלו

המדען הגיק והאובססיבי על סף אוטיזם שלדון קופר עשוי לככב בסדרה שמתמקדת בתקופת ילדותו. רשת CBS הזמינה פרק פיילוט שבהפקתו מעורב צ'אק לור, מיוצרי "המפץ הגדול"

שלדון קופר, המפץ הגדול

הרבה מעריצים של המפץ הגדול טוענים, וכנראה בצדק, שהסדרה כבר מיצתה את עצמה וצריכה לרדת מהמסך. ברשת CBS האמריקאית כבר מתכוננים ליום שאחרי כדי שהמותג עצמו ימשיך להתקיים, והרעיון שנמצא בימים אלה תחת פיתוח הוא סדרת ספין-אוף שתתמקד בדמותו של המדען האובססיבי שלדון קופר בתור הכוכב הראשי היחיד.

לפי הדיווח הראשוני באתר Deadline, עלילת סדרת הספין-אוף תתגולל בתקופת ילדותו של שלדון קופר, ליתר דיוק כשהיה בן 12. הנושא הוזכר במספר מקרים בסדרה המקורית בהקשרים שונים, כמו הבדלי תפיסת העולם בינו לבין אמו הדתיה האדוקה, נטישת אביו האלכוהוליסט את המשפחה או הקושי הרב של שלדון להשתלב בחברת ילדים אחרים. באופן טבעי, זה אומר שג'ים פרסון עצמו, השחקן שמגלם את שלדון קופר בהמפץ הגדול, כנראה לא יופיע כלל בסדרה החדשה מאחר ואין ביכולתו לגלם ילד בן 12. אלא אם יחליטו שהעלילה מסופרת באופן רטרואקטיבי כמו באיך פגשתי את אמא או טריק אחר, אז לפחות נוכל לשמוע את קולו ברקע.

פרק פיילוט של הסדרה הוזמן על ידי CBS. בהפקתו מעורב צ'אק לור, אחד מיוצרי המפץ הגדול. אם הקודקודים יאהבו את התוצאה, סדרת הספין-אוף, שכנראה תיקרא בפשטות שלדון, תשובץ בעונת השידורים הבאה של הרשת.

במקביל, CBS נמצאת במשא ומתן עם שחקני המפץ הגדול, שנמצאת כרגע בעונתה העשירית, כדי שימשיכו לעונות נוספות. הערכה היא שהתגמול לכל אחד מהשחקנים הראשיים בסדרה עומד על מיליון דולר לפרק.

https://youtu.be/1ktIk_tFEDc

תגובות

במאמר זה

נגישות