מה בובות ענק של Overwatch עושות באמצע הרחוב?

בובות ענק של Overwatch נצפו בהוליווד, פריז ובפוסן שבדרום קוריאה כחלק ממהלך שיווקי של בליזארד לקראת ההשקה הרשמית של המשחק ביום שלישי הקרוב

בליזארד ידועה בתור אחת שחובבת קמפיינים פרסומיים יוצאי דופן. גם משחק הפעולה החדש Overwatch, הבכור שלה בז'אנר הפעולה ממבט ראשון יש לציין, זוכה לקמפיין פרסומי מיוחד שמושך לא מעט תשומת לב ברחבי העולם.

עוברים ושבים שהסתובבו בסוף השבוע האחרון בהוליווד נתקלו בבובת משחק ענקית של Tracer, אחת מהדמויות אותן ניתן לגלם ב-Overwatch. הבובה הייתה סגורה בתוך אריזה כמו של בובת משחק אמיתית שניתן למצוא בחנויות צעצועים לילדים.

משתמש טוויטר זריז בשם RuzGofDi לא רק שמיהר לצלם את בובת הענק ולהפיץ לשאר העולם, אלא הוא גם דאג לתעד את הקופסה מכל זוית אפשרית.overwatch-action-figure

Tracer לא הייתה הבובה הענקית היחידה שהוצבה ברחובות. הרחק בצידו השני של העולם תושבי עיר הבירה של צרפת, פריז, התעוררו בבוקר וגילו ברחוב בובת ענק של הנינג'ה הרובוטי Genji. התמונה של Genji הענק עלתה לרשת על ידי משתמש טוויטר בשם Mamytwink.

לפי ציוץ שהתפרסם בטוויטר הרשמי של המשחק Overwatch, בובת ענק שלישית אמורה להיות מוצבת בעיר פוסן שבדרום קוריאה, אך לצערינו לא מצאנו תמונות שלה.

לכל קופסה היה מצורף כיתוב בזו הלשון: "על אף שאין אפשרות פיזית או חוקית לשחק עם בובות ענקיות, אתם יכולים לשחק עם 21 גיבורים שונים ב-Overwatch שעתיד לצאת ב-24 במאי לקונסולות ולמחשב".

בליזארד אפילו הוסיפה בדיחה שכנראה תדבר יותר אל קהל ההורים לילדים קטנים: "אזהרת חנק: בלתי אפשרי להיחנק מהבובות בשל היותן ענקיות. על אף זאת, חנק במהלך קרב ב-Overwatch אפשרי ועלול לגרום להפסד של הרגע האחרון, בושה, מבוכה ולעג בציבור על ידי חבריך".

כאמור, Overwatch יהיה זמין החל מה-24 במאי, יום שלישי הקרוב. רוצים לדעת מה אנחנו חשבנו על הבטא הפתוחה שלו? לחצו כאן כדי לקרוא את ההתרשמות הראשונית שלנו.

 

תגובות

במאמר זה

נגישות