סטודיו Madhouse מוותר על העונה השניה של One Punch Man

הסטודיו שהפיק את העונה הראשונה של One Punch Man ויתר על הפקת העונה השניה, שבלית ברירה עברה לידי סטודיו J.C. Staff. סיבה לדאגה?

אחד הפנינים בתחום האנימה לשנת 2015 הייתה העיבוד של One Punch Man, פארודיה על גיבורי-על מערביים שמתארת את מעלליו של גיבור כה חזק עד שהוא מרגיש תסכול מצטבר מחוסר האתגר בעיסוק שלו. מהר מאוד עלתה הדרישה לעונה נוספת מצד המעריצים, אבל סטודיו Madhouse, שהפיק את העונה הראשונה, לא אכזב וכצפוי, כמעט, ויתר על הרעיון.

על פי הודעה שפורסמה אתמול באתר הרשמי (לינק ביפנית), העונה השניה של One Punch Man תופק לא על ידי סטודיו Madhouse אלא תעבור ידיים. מי שיקח את הפרוייקט לידיו הוא סטודיו J.C. Staff, שידוע בעיקר בזכות הסדרות Food Wars ו-Is It Wrong to Pick Up Girls in a Dungeon. את הגה הבמאי יתפוס צ'יקארה סאקורה (Chikara Sakura), שלא ידוע עליו הרבה מעבר לכך שהוא ביים כמה פרקים של נארוטו. באופן טבעי, מאחר והסדרה החליפה סטודיו צפויים חילופי תפקידים נוספים של אנשי מפתח בפרוייקט, כולל כל מה שקשור לעיצוב הדמויות ופס הקול שלו.

במידה מסויימת, החילוף בין האולפנים לא צריך להיות הפתעה גדולה עבור מי שמכיר את הסטודיו המדובר. אמנם מצד אחד סטודיו Madhouse ידוע בעבודות שמאופיינות ברמת גימור גבוהה מאוד, אך מצד שני הוא גם ידוע לשמצה במדיניות שלו בשנים האחרונות לפיה הוא לא מפיק יותר מעונה אחת מכל סדרה שעוברת תחת ידיו. במבט ראשון נוצר הרושם שהעונה השניה של One Punch Man תהיה זו שתשבור את המדיניות המעצבנת, אבל אתמול התברר באופן סופי ומעל לכל צל של ספק כי Madhouse חזר לסורו.

נכון לרגע כתיבת שורות אלה, One Punch Man תחזור אל המסך בשנת 2018 אך עוד אין תאריך מדוייק. אפשר רק לקוות שהתוצאה שנקבל לא תהיה נמוכה באיכותה מזו שהתרגלנו אליה בעונה הראשונה של הסדרה.

תגובות

במאמר זה

נגישות