חבילת ההרחבה Nova: Covert Ops זמינה בבטאל.נט

מציעה שלוש משימות בכיכובה של הסוכנת החשאית נובה. תאפשר להתאים את הציוד והיכולות של הדמות לפי ראות השחקן בדרך להשלמת המשימה. חלק ראשון מתוך טרילוגיה

החלק הראשון בחבילת ההרחבה החדשה של סטארקראפט 2, Nova: Covert Ops, זמינה למשחק עבור משתמשי באטל.נט החלה מסוף השבוע האחרון.

Nova: Covert Ops היא חבילת הרחבה בשלושה חלקים, כאשר החלק הראשון שלה שזמין כרגע מכיל 3 משימות. השחקן נכנס לנעליה של סוכנת ה-Ghost נובה, שתפקידה לעשות את העבודה המלוכלכת של הקיסר ולריאן מנגסק (Valerian Mengsk) כדי לשמור על שלום האימפריה, אם כי מההיכרות שלנו עם מנגסק במשחקים קודמים "שלום" הוא מושג נזיל מאוד. בחלק הראשון נובה נלחמת נגד ארגון שנקרא Defenders of Man, שמתנגד לשלטון הדיקטטורי של מנגסק, אך בדרך מגלה כמה הפתעות לא סימפטיות כמו שהזיכרון שלה נמחק והיא מואשמת בבגידה. מבחינת משחקיות, המשחק מאפשר מידה מסויימת של חופש בחירה בבחירת הציוד והיכולות שיעמדו לרשותה של נובה במטרה להשלים כל אחת מן המשימות.

החבילה זמינה לרכישה במחיר של 7.49 אירו, מחיר שיהיה אחיד גם לשני ההמשכים העתידיים שלה. מי שרכש את החבילה מראש קיבל במתנה סקין חדש ליחידה Ghost בסטארקראפט 2. ניתן לרכוש את כל שלושת החלקים במחיר של 14.99 אירו וכך לחסוך 33 אחוז מההוצאה של רכישת כל חלק של החבילה בנפרד.

אם אתם רוצים לרכוש את החבילה אך אין ברשותכם את סטארקראפט 2, אל דאגה – עם הרכישה תוכלו להתקין גרסה מצומצמת של סטארקראפט 2, שתאפשר לכם להשתמש בצ'אטים השונים ותעניק גישה מוגבלת אל מצב הארקייד. אם אינטרקציה עם שאר תושבי העולם אינה מעניינת אתכם, תוכלו לשחק ב-Nova: Covert Ops אופליין.

בעבר שאפה המפתחת בליזארד לפתח משחק פעולה מגוף שלישי בכיכובה של נובה שנקרא Starcraft: Ghost, אך מסיבותיה שלה היא החליטה לרדת מהפרוייקט והמשחק בוטל. החרוצים שביניכם מוזמנים לחפש ביוטיוב אחרי הקטעים הסינמטיים של המשחק, שהופצו ברשת כפיצוי על הפרוייקט הגנוז. נחמד לדעת שבליזארד לא קברה את הרעיון באופן סופי ומנסה פחות או יותר להחזיר אותו לחיים, גם אם בהיקף מצומצם, אבל באמת שהיינו מעדיפים לקבל משחק שלם עם נובה כדמות ראשית ולא אוסף של חבילות הרחבה קטנות.

https://youtu.be/6WZlQQyZI-E

תגובות

במאמר זה


הצטרף לשיחה

נגישות