נורמן רידוס מדבר על פרק 10 של "המתים המהלכים"

השחקן נורמן רידוס מסביר מדוע הדמות שלו בסדרה, דריל, עשתה את ההחלטה שבחרה לעשות לקראת סוף הפרק. זהירות, ספויילרים בתוך האייטם

נורמן רידוס, השחקן שמגלם את דריל בסדרת "המתים המהלכים", מדבר על ההחלטות שהדמות שלו עשתה בפרק ששודר בתחילת השבוע. מכאן והלאה אתם יכולים לצפות לספויילרים, אז הקריאה היא על אחריותכם.

בפרק ששודר, דריל מוצא את קרול (מליסה מקבריידי) אחרי שהאחרונה החליטה לעזוב את הקבוצה ולהתבודד כדי להתמודד עם הבעיות שלה. בפגישה בין השניים קרול שואלת האם "המושיעים" הידועים לשמצה פגעו במישהו מחבריה לקבוצה אחרי שהם השתלטו על אלכסנדריה. דריל, למרבה ההפתעה, אמר שכולם בסדר על אף שהצופים יודעים שרשימת הקורבנות רק הולכת ומתארכת ומתארגנת אופוזיציה שתילחם ב"מושיעים".

נורמן רידוס נשאל בראיון שנערך מול האתר Entertainment Weekly לפשר התגובה של דריל ומדוע הוא שיקר לקרול. הנה מה שהיה לו להגיד בנושא:

"כי היא הייתה צריכה לשמוע את זה. יש לה בעיות משלה, יש סיבה מדוע היא הפרידה עצמה מהקבוצה ושהיא לא מסוגלת להרוג יותר. היא מאבדת את שפיותה ואני חושב שדריל הבין את זה. זה אקט אלטרואיסטי. הוא אומר לה את מה שהיא צריכה לשמוע כדי שתוכל להמשיך לנוע. הוא עושה זאת למענה".

רידוס גם הוסיף באותו ראיון כי דריל החליט לעזוב את "הממלכה", על אף ששם הוא מוגן מהישג ידם של "המושיעים" שמחפשים את ראשו, כי הוא אינו מסוגל לשבת בחיבוק ידיים בזמן ששאר הקבוצה מסכנת את עצמה.

לפי הטיזרים שפורסמו, הפרק הבא יתרחש ברובו בבסיס המרכזי של "המושיעים" ובו ניגן, שכועס על הבריחה של דריל מתחת לאפו, מנסה לחקור מי עזר לו לברוח. להזכירכם, דריל הצליח לברוח אחרי שמישהו העביר לו מתחת לדלת התא שלו פתק עם המפתח. מי שמכיר את ניגן יודע שסביר להניח שה"חקירה" הזו תיגמר בשפיכות דמים.

תגובות

במאמר זה

נגישות