גיירמו דל טורו: "מאה אחוזים שהלבוי 3 לא יקרה"

אכזבה: אחרי שהתאמץ בחודש שעבר להלהיב את הקהל, הבמאי המקסיקני הודיע בחשבון הטוויטר שלו כי אפסו הסיכויים של הלבוי לחזור אל המסך הגדול

הידיעה הבאה כנראה תעציב לא מעט מעריצים: גיירמו דל טורו, הבמאי של סדרת סרטי הלבוי, הודיע היום באופן רשמי כי אפסו הסיכויים להפקת סרט שלישי.

להזכירכם, בחודש הקודם ניסה הבמאי המקסיקני להניע תהליכים לקראת סרט חדש של הלבוי. תחילה, הוא יצר "סקר" כדי לבדוק את היענות הקהל לרעיון זה. לאחר שהתקבלו מעל ל-130 אלף הצבעות של מעריצים המעוניינים לראות שוב את השד האדום על המסך הגדול, הוא הודיע בחשבון הטוויטר שלו שהוא ידבר עם מייק מיניולה, יוצר הקומיקס המקורי עליו מבוססים הסרטים; ועם רון פרלמן שגילם את הדמות על המסך. אך לצערינו, לפני יומיים בשעת בוקר מוקדמת הודיע גיירמו דל טורו שהמהלך נכשל.

"צר לי לבשר", נכתב בהודעת הטוויטר שלו בנושא. "דיברתי עם כל הצדדים. מחוייב לדווח ש-100 אחוז סיכוי שלא יהיה סרט המשך. וזה סופי".

גיירמו דל טורו לא פירט מה גרם למגעים הללו להיכשל, בין אם מדובר בחוסר הסכמה בין הצדדים על נושא כלשהו שקשור לפרוייקט ובין אם אחד מהם פשוט לא היה מעוניין לקחת בו חלק.

מי שבכל זאת מעוניין לראות עבודה חדשה של גיירמו דל טורו על המסך הגדול יוכל, אולי, להתנחם בסרט ההמשך של פסיפיק רים, בו הבמאי משמש כאחד הכותבים שלו.

תגובות

במאמר זה

נגישות