נינטנדו ישראל תתארח לראשונה בפסטיבל Gamerz

במסגרת פסטיבל Gamerz נינטנדו ישראל תקים מתחם רחב ידיים שכולל עמדות משחק של קונסולת סוויץ' וחנות לרכישת קונסולות, משחקים ומרצ'נדייז

רק לפני חודש נפתחה הנציגות הרשמית של נינטנדו בארץ וכבר בקרוב נוכל ליהנות מהפירות הראשונים של מהלך זה – נינטנדו ישראל תתארח לראשונה בפסטיבל Gamerz, שיתקיים בחול המועד פסח.

על פי ההודעה לעיתונות שהופצה, ההשתתפות של נינטנדו ישראל באירוע תבוא לידי ביטוי בהקמת מתחם יעודי שיתפרס על פני 640 מטרים רבועים בו תוכלו להתנסות בקונסולה נינטנדו סוויץ' ובמשחקיה השונים.

להלן רשימה חלקית של המשחקים בהם תוכלו לשחק במתחם:

  • Pokemon Let’s Go
  • Mario Party
  • Yoshi’s Crafted World
  • Tennis Aces
  • Splatoon 2

בנוסף, תוקם במתחם חנות בה תוכלו לרכוש את הקונסולה עצמה. החנות גם תציע למכירה את ה-NES Classic, משחקים שונים ואביזרים רשמיים של נינטנדו. אם כבר יש לכם את הקונסולה ואת כל המשחקים שאתם צריכים, תוכלו במקום זאת לרכוש בגד או שניים למזכרת כדי שכולם ידעו שאתם מעריצים שרופים.

כאמור, נינטנדו ישראל החלה את פעילותה בארץ באופן רשמי בחודש מרץ האחרון. היא הוקמה על-ידי חברת תור גיימינג אשר בראשה עומד ערן תור, שבעבר ניהל את איידיגיטל ואייקון גרופ – המפיץ הרשמי של אפל בישראל. מנכ"ל החברה הוא רון קלדס, שבתפקידו הקודם ניהל את הנציגות של קונסולת האקס-בוקס בישראל.

פסטיבל Gamerz יתקיים בחול המועד פסח בתאריכים 21-24.4 בהאנגר 11, תל אביב.

תגובות

במאמר זה

נגישות