אחד באפריל – המתיחות הגיקיות של שנת 2019

לכבוד חג המתיחות והשקר הבינלאומי, אחד באפריל, אספנו עבורכם מתיחות מרחבי הרשת. בתפריט: מייזי וויליאמס, דינוזאורים והמתיחה שעשינו בפייסבוק

אחד באפריל My Hero Academia

כמו בכל שנה גם הפעם לכבוד אחד באפריל, התאריך שגורם לכולנו לפקפק בכל דבר, הרשת התמלאה בשלל מתיחות, חלקן מוצלחות יותר וחלקן פחות. ריכזנו עבורכם כמה מהמתיחות שתפסו את עינינו השנה.

כי הלילה אפל ומלא ספויילרים

אמש השחקנית מייזי וויליאמס, שמגלמת את דמותה של אריה סטארק במשחקי הכס, התארחה ב-Tonight Show בהנחיית ג’ימי פאלון. באופן טבעי הם דיברו על העונה האחרונה של הסדרה שנראית כבר באופק והשחקנית החלה לשתף חוויות מהסט… עד שנפלט לה ספויילר גדול מאוד לגבי מה שעתיד לקרות לדמותה על המסך.

מתנה למשרד: ערכת התרעה מתקיפת דינוזאורים

החנות הגיקית הוירטואלית Think Geek לא ישבה בחיבוק ידיים באחד באפריל והעלתה לאתר מוצר “שימושי” – ערכת התרעה מפני תקיפת דינוזאורים. הערכה מורכבת מכוס מים והוראות מתי יש לברוח על נפשך על פי האדוות שנוצרות בכוס כשדינוזאור ענק ורעב כמו טי-רקס מתקרב לאזור. התוצאות לפניכם בסרטון.

My Godzilla Academia

גם בצידו המזרחי של הגלובוס לא שכחו להתייחס לאחד באפריל. תעשיית האנימה היפנית הפיצה הרבה מתיחות ברחבי הרשת, אך נתרכז באחת באופן ייצוגי: פורסם מה שנטען לכאורה כפוסטר לסרט השני של My Hero Academia בו הדמות של Bakugo הופכת למפלצת סטייל גודזילה. אגב, למי שאינו יודע הסרט השני באמת הוכרז והוא אמור לצאת לאקרנים בארץ השמש העולה בסביבות חורף 2020.

רגע, המשחק הזה אמיתי?

כרגיל, לא היו חסרות השנה מתיחות אחד באפריל מוצלחות בחזית הגיימינג – יוביסופט הכריזו על קרוסאובר בין משחק הלחימה התקופתי For Honor לבין הארנבים הפסיכוטים של Rabbids, מישהו חשב שבאטל רויאל של כל דמויות סוניק הוא רעיון טוב ויוצרי דום ניסו לפנות אל קהל יעד חדש ובלתי צפוי.

המתיחה שלנו

השנה הוחלט שגיקלואיד לא רק ידווח על מתיחות אלא גם ישתתף באחת. במסגרת מתיחה רוחבית עם עמודי פייסבוק נוספים סוכם שכל המשתתפים יעלו פוסט פיקטיבי על מכירת כרטיסים מוקדמת לסרט הנוקמים: מלחמת האינסוף. מאחר והסרט אמור להיות 3 שעות(!) הרעיון היה להציע כרטיס להקרנה עם הפסקה באמצע, אך ההפסקה כרוכה בתשלום נוסף. התוצאה הייתה מוצלחת מעבר למה שציפינו.

תגובות

במאמר זה

נגישות