פיילוט טלוויזיוני ל-Nightflyers של ג׳ורג׳ ר. ר. מרטין אושר להפקה

הרומן המד"בי של יוצר משחקי הכס, Nightflyers, עוסק בצוות חוקרים שמתמודד מול חללית חיצונית בתקווה שימצאו בה את המפתח להישרדותם

ג׳ורג׳ ר. ר. מרטין ממשיך את השתלטותו על מחוזות המסך הקטן, עכשיו כש-SyFy נתנו אור ירוק לפיילוט שמבוסס על יצירתו Nightflyers. ההוליווד ריפורט דיווח כי הפיילוט, שנכתב על-ידי ג׳ף בולר (מתסריטאי הריבוט המתקרב לבית קברות לחיות), ייכנס להפקה במסלול המהיר, אך עוד לא פרסמו פרטי ליהוק או מתי הסדרה מיועדת לעלות לאוויר.

ביל מקגולדריק, סגן נשיא פיתוח תכניות מתוסרטות ב-NBCUniversal (המחזיקה בבעלות SyFy) אמר: ״אנחנו מצפים לקפוץ עמוק יותר אל העולם המצמרר של Nightflyers של ג׳ורג׳ ר. ר. מרטין. התסריט שג׳ף סיפק מתמצת את סיפור האימה-מד״ב הקלאסי הזה, ומעבד אותו לפלטפורמה בה הוא באמת יוכל לחקור את מעמקי הטירוף״.

Nightflyers היא נובלה של מרטין מ-1980, שב-1987 קיבלה עיבוד קולנועי בסרט אימה-מד״ב שעונה לאותו שם. רוברט ג׳אפה, שכתב את העיבוד הקולנועי, ישמש כמפיק בסדרה. הסיפור עוקב אחר צוות חוקרים, שבערב לפני השמדת כדה״א, יוצאים למסע ברחבי הגלקסיה בספינת החלל המתקדמת ביותר, ושמה Nightflyer, בנסיון ליירט חללית חוצנית, ובתקווה שזה יהיה המפתח להישרדותם.

מסתמן כי מרטין עצמו לא יהיה מעורב בהפקה, בהתחשב בעסקה הכוללת שלו עם HBO, ובמיוחד בהתחשב העובדה שמרטין עסוק בימים אלו בנסיון לפתח תסריטים מהם יבחרו אחד להפקת סדרת ספין אוף למשחקי הכס. בנוסף, בשנה שעברה מרטין הכריז כי סדרת המד״ב שלו Wild Cards תועבד גם היא לטלוויזיה, אך מאז ההצהרה לא היתה התפתחות משמעותית בעניין. בכל מקרה, נראה כי בזמן הקרוב נקבל מספיק מנות של עיבודים טלוויזיונים לסופר האהוב, כשמשחקי הכס נכנסת לשתי העונות האחרונות ובתקווה האפיות במיוחד שלה.

תגובות

במאמר זה

נגישות