אושן 11 החדש מתכווץ, יקרא אושן 8

הסרט הבא בסדרת אושן 11 מחליף את שמו ויקרא אושן 8. בנוסף, הוא לא יהיה אתחול של הסדרה המקורית אלא המשך ישיר של הטרילוגיה שקדמה לו

מתברר כי הסרט הבא בסדרת אושן 11 עבר דיאטה רצינית ומעתה הוא יקרא באופן רשמי אושן 8.

בפעם האחרונה שדיווחנו לכם באתר על הסרט הבא בסדרת אושן 11 אמרנו כי מדובר באתחול נשי של המותג, בדומה למה שעובר בימים אלה על המותג של מכסחי השדים. מאז, עושה רושם שהגדרה של הסרט השתנתה מעט.

בראיון לאתר SlashFilm מספר במאי הסרט, גארי רוס, כי אושן 8 אינו אתחול של הסדרה המקורית אלא סרט המשך לכל דבר שימשיך מאותה נקודה בה נפסקה הטרילוגיה של הבמאי סטיבן סודרברג.

אמנם אנחנו עוד לא יודעים ממי בדיוק מורכב הקאסט של אושן 8, אבל מהשמועות שמסתובבות ברשת הצלחנו להבין עד כה כי משתתפות בו השחקניות סנדרה בולוק, אלזבת' בנקס, קייט בלנשט, הלנה בונהם קרטר ומינדלי קלינג. ג'ניפר לורנס הייתה במקור גם חלק מהקאסט, אבל ויתרה על התפקיד מפאת אילוצי לו"ז.

נכון לכרגע יש לנו גם כמה רסיסי מידע לגבי עלילת הסרט – סנדרה בולוק תגלם את אחותו של דני אושן, מנהיג חבורת הגנבים בטרילוגיית הסרטים המקורית שגולם בזמנו על ידי ג'ורג' קלוני. הדמות אותה תגלם בולוק אמורה לגבש קבוצת גנבים משלה על טהרת המין הנשי במטרה לשים יד על שרשרת יקרת ערך.

צילומי הסרט אמורים להתחיל בעונת הסתיו הקרובה, אז נדע בוודאות את הרכב הקאסט המתגבש. עוד לא ידוע האם שחקנים בולטים מהטרילוגיה המקורית כמו ג'ורג' קלוני, בראד פיט או ג'וליה רוברטס יבואו להופעת אורח, אבל זה בהחלט יכול להיות טאץ' מעניין שיחבר בין הסרטים.

תגובות

במאמר זה

נגישות