הכינו עצמכם – סטנדאפ משחקי הכס מגיע

על סטנדאפ משחקי הכס כבר שמעתם? אם עוד לא שריינתם מקום כדאי שתמהרו כי הכרטיסים אוזלים במהירות כמו הקצב בו מחסלים דמויות בסדרה

כמה לאניסטרים צריך כדי להחליף נורה? כנראה שרק אחד שפשוט ישלם למישהו אחר שיעשה את העבודה השחורה עבורו, אבל כדי לדעת את התשובה על השאלה הזו ועוד שאלות "חשובות" אתם מוזמנים אל "סטנדאפ משחקי הכס", ערב סטנדאפ מיוחד שמוקדש כולו לסדרה הפופולרית והמדממת משחקי הכס.

מועדון הסטנדאפ פקטורי בתל אביב יארח בקרוב מספר קומיקאים שיצחקו על כל מה שמגוחך בסדרה שכבר מזמן הפכה לתופעה עולמית. בין המופיעים בערב סטנדאפ משחקי הכס תמצאו את מנחי הפודקאסט גיקאאוט נעמה שטיין, אבנר ומירב וינאי בן נוח, כשהאחרון ישמש כמנחה של האירוע. קומיקאים נוספים שיעלו על הבמה הם אלעד גלעדי, גידי ליבנה, יוחאי ספונדר, אלדד שטרית, יונתן ברק ושרון לוקסנבורג.

הכרטיסים נחטפים כמו ביצי דרקונים

ככל הידוע לנו, מדובר בפעם הראשון שמישהו בארץ עורך סטנדאפ שכולו מתמקד במשחקי הכס. אולי זו הסיבה שהכרטיסים אוזלים יותר מהר משתספיקו להגיד "לאניסטר תמיד משלם את חובותיו". במקור תוכנן ערב אחד בלבד שיערך ב-30 ליוני, אבל כל הכרטיסים נחטפו תוך פחות מ-24 שעות. מתברר שהביקוש כל כך עצום שנקבע כבר ערב רביעי(!), שיתקיים ב-24 ביולי.

מחיר כרטיס בהזמנה מראש עומד על 40 ש"ח או 60 אם תקנו בהגעה פיזית למקום, אבל אם נשפוט לפי הימים האחרונים עדיף לא לקחת סיכון. הכניסה לאירוע היא מגיל 18 או עם מבוגר מלווה. את הפרטים המלאים על ערב הסטנדאפ, כולל הוראות הגעה, תוכלו למצוא בעמוד האירוע בפייסבוק.

עדכון (18.6): אזלו הכרטיסים גם לערב הרביעי של מופע הסטנדאפ.

תגובות

במאמר זה

נגישות