תמונות חדשות מהעיבוד הקולנועי של דוקטור סטריינג'

תמונות חדשות שהועלו אל מספר חשבונות טוויטר חושפים מעט מהצילומים של הסרט שנערכים בעיר ניו יורק. דוקטור סטריינג' צפוי להגיע למסכי הקולנוע בתחילת חודש נובמבר השנה

תמונות פפראצי (לכאורה) שפורסמו בחשבונות שונים ברחבי הרשת החברתית טוויטר מעניקות לנו מבט חטוף לסרט המבוסס על דמותו של דוקטור סטריינג', אחד מעיבודי הקומיקס היותר מעניינים עליהם עובדת מארוול בימים אלה.

התמונות מציגות לנו בפעולה את השחקנים בנדיקט קמברבאץ' (Benedict Cumberbatch, המדובב של הדרקון סמאוג בטרילוגיית סרטי ההוביט של פיטר ג'קסון), שמגלם את דוקטור סטריינג', ואת צ'יווטל אגיופור (Chiwetel Ejiofor, להציל את מארק וואטני) בנעליה של הדמות קארל מורדו.

העיבוד הקולנועי של דוקטור סטריינג' מבויים על ידי סקוט דריקסון, שאמנם כבר ביים כמה סרטים בעבר כמו גירוש השדים של אמילי רוז אבל למיטב ידיעתנו זו הפעם הראשונה שהוא מעורב בהפקה בסדר גודל שכזה. הדמות והעלילה מבוססות על הקומיקס של סטן לי, אז צפו לראות את השועל הזקן גם הפעם בתפקיד אורח בלתי צפוי.

strange1

צילומים מסביב לעולם

הצילומים של דוקטור סטריינג' החלו עוד בתחילת שנת 2016. ככל שאנחנו יודעים, שלב הצילומים באולפן הנעים והממוזג הושלם ולכן פעילות ההפקה הועתקה החוצה אל רחובות העיר ניו יורק. כמו כן, צילומים נוספים אמורים להתרחש גם במקומות אחרים על הגלובוס מחוץ לתחומי ארצות הברית כמו לונדון והונג קונג, אז אולי בעתיד הקרוב נזכה לקבל עוד כמה תמונות איכותיות מתוך הסט. בנוסף, בחודש פברואר האחרון השלימה ההפקה סדרה של צילומים בנפאל.

שמות נוספים שתמצאו בקאסט של דוקטור סטריינג' הם רייצ'ל מק'אדמס בתפקיד הדמות הנשית המרכזית בסרט, טילדה סווינטון בתפקיד The Ancient One שנתנה לדוקטור את כוחות הקסם שלו ומייקל סטוברג יגלם, לפחות לפי השמועות, את הדמות Nicodemus West.

דוקטור סטריינג' יגיע אל מסכי הקולנוע ב-4 בנובמבר השנה, אז נראה האם קסמו של הדוקטור עובד גם על הקהל והקופות.

תגובות

במאמר זה


הצטרף לשיחה

נגישות