“המוטאנטים החדשים” יהיה סרט האימה הראשון של אקס-מן

את הדברים חשף התסריטאי והבמאי של "המוטאנטים החדשים", ג'וש בון. כוכב "13 סיבות", הנרי זגה, עשוי להצטרף אל הקאסט שכולל כבר את מייזי וויליאמס ממשחקי הכס

מתברר כי המוטאנטים החדשים, הסרט הבא של פוקס סביב מותג אקס-מן, יהיה בכלל יותר סרט אימה מאשר סרט גיבורי-על.

“אנחנו מכינים סרט אימה באורך מלא ביקום של אקס-מן”, אמר ג’וש בון, התסריטאי והבמאי של הסרט, לאתר Entertaniment Weekly. “אין פה תחפושות. אין פה נבלי-על. אנחנו מנסים לעשות פה משהו מאוד, מאוד שונה”. בנוסף, הדיווח באתר אומר כי הדירוג של הסרט הולך לכיוון של PG-13, אז אל תצפו לדם ואלימות ברמה של דדפול או לוגאן.

ידיעה באותו נושע שעלתה באתר Movieweb מוסיפה כי על אף שעוד אין פרטים רשמיים על עלילת הסרט, לפי מקורות אמינים שדיברו עם האתר, הודלף החוצה תקציר של העלילה:

“מוחזקים במתקן סודי בניגוד לרצונם, חמישה מוטאנטים חדשים נאלצים לא רק להתמודד עם כוחותיהם המסוכנים, אלא גם עם חטאי העבר שלהם. הם לא פה כדי להציל את העולם, הם רק מנסים להציל את עצמם”.

לפי המידע שהצטבר עד כה, השחקנית הצעירה מייזי וויליאמס (אריה סטארק ממשחקי הכס) תגלם את הדמות Wolfbane, מה שיהפוך אותה לשחקנית השניה לבית סטארק אחרי סופי טרנר (אקס-מן: אפוקליפסה) שמצטרפת אל היקום המוטאנטי. כמו כן, אניה טיילור-ג’וי תגלם את Magik. שמועות אומרות כי אל הקאסט עתיד להצטרף הנרי זגה, שמככב בסדרה 13 סיבות, בתור הדמות Sunspot.

נכון לרגע כתיבת שורות אלה תאריך היציאה של המוטאנטים החדשים או אולמות הקולנוע עומד על ה-13 באפריל 2018, כאשר הצילומים עצמם עתידים להתחיל בחודש יולי הקרוב.

תגובות

במאמר זה

נגישות