האם בליזארד מפתחים משחק של וורקראפט לסמארטפונים?

מודעת דרושים של בליזארד, שמחפשת מעצב גרפי עם "תשוקה למותג וורקראפט", יצרה גל שמועות בנוגע למשחק חדש בסדרת האסטרטגיה הנשכחת

עושה רושם שחברת בליזארד מעוניינת להגדיל את היצע המשחקים שלה לניידים, כך לפחות לפי שמועה חדשה שמסתובבת לה ברשת בזמן האחרון, אך יכול להיות שזה גם תחילת הקאמבק של סדרת האסטרטגיה הנשכחת וורקראפט.

השמועה המדוברת פרשה כנפיים אחרי שמשתמש בפורום של Neogaf פתח דיון עם לינק אל מודעת דרושים חדשה של בליזארד, שמחפשת מעצב גרפי למטה שלה בדרום קליפורניה. לא נלאה אתכם בפרטי המודעה, אבל משפט המפתח בה עליה מבוססת השמועה הוא "תשוקה ליצור תוכן ויזואלי תחת המותג וורקראפט" (Passion for creating imagery synonymous with the Warcraft IP).

השאיפה של בליזארד לחזק את אחיזתה בתחום המשחקים לניידים לא אמור בהכרח להפתיע אף אחד מאיתנו. כבר קיימת בחנויות הוירטואלית גרסה ניידת של משחק הקלפים הפופולרי שלה, Hearthstone, איתה בליזארד עשתה מאמצי שיווק מכובדים באמצעות הצעת בונוסים קוסמטיים למי שיתקין אותה על הנייד שלו.

השאלה המתבקשת היא, האם מדובר בעבודת הכנה לקראת וורקראפט 4, משחק ההמשך המיוחל של סדרת משחקי האסטרטגיה הותיקה? בראיון עם האתר Gamespot שנערך בנובמבר 2016, מנכ"ל בליזארד, מייק מורהיים, אמר כי הוא היה רוצה לראות משחק המשך אך כרגע הפוקוס של החברה הוא על המשך הפיתוח של סטארקראפט 2 ו-Heroes of the Storm. בנוסף, באותו ראיון הוא התייחס גם לפוטנציאל הגלום במשחקים לניידים. הנה מה שהוא אמר:

"אני חושב שאנחנו בודקים הכל. אנחנו משחקים המון משחקים פה ותמיד במצב של סיעור מוחין. אני חושב שאנשים עוד לא ממש פיענחו מה הופך אפליקציה לניידים למנצחת. לדעתי יש פה הזדמנות נדירה. יש פה המוני אנשים עם פלטפורמות משחקים עוצמתיות שנמצאת איתם כל יום בכיס. יש עוד הרבה מה לחקור בתחום הזה".

אז האם נשמע בקרוב חדשות מעניינות בנוגע למשחק חדש של וורקראפט? זו בהחלט אפשרות שעוד מוקדם מדי לפסול. נדווח לכם ברגע שנדע פרטים חדשים בנושא.

תגובות

במאמר זה

נגישות