ג'יי קיי רולינג: התסריט של חיות הפלא 2 הושלם

הסופרת והיוצרת של עולם הקוסמים אישרה לגבי השלמת התסריט של חיות הפלא 2 בחשבון הטוויטר שלה. הצילומים יחלו בקיץ והסרט צפוי לצאת בנובמבר 2018

חלף כבר לא מעט זמן מאז ששמענו עדכון מעניין לגבי חיות הפלא 2, סדרת סרטי הספין-אוף החדשה של הארי פוטר, אבל אתמול קיבלנו פרט מידע קטן אבל חשוב מג'יי קיי רולינג בכבודה ובעצמה: היוצרת של עולם הקוסמים הודיעה כי התסריט עבור הסרט החדש הושלם.

את הדברים פירסמה רולינג בחשבון הטוויטר שלה אחרי שמעריצה דרשה לדעת היכן עומד התסריט של חיות הפלא 2 בזו הלשון: "האם כבר כתבת את התסריט של חיות הפלא 2? ספרי לי הכל, אישה!". רולינג לא נשארה חייבת וענתה לה באותו מטבע: "כן, סיימתי, אבל אני לא יכולה לספר לך דבר, אישה!".

מהמעט שאנחנו יודעים עד כה, חיות הפלא 2, הסרט השני מתוך סדרה של חמישה פרקים, יחל את צילומיו בעונת הקיץ הקרובה באנגליה ובצרפת. מבחינת פנים חדשות, אל הקאסט יתווסף השחקן הבריטי קלם טרנר (אמונת המתנקש) בתור אחיו של הפרוטגוניסט מהסרט הקודם, ניוט סקמנדר. נכון לרגע כתיבת שורות אלה עוד לא ידוע האם דמויות נוספות מהסרט הראשון יחזרו אך המסך מעבר לניוט והאנטגוניסט, גרינדלווד (ג'וני דפ).

עוד נקודה מעניינת היא שהשחקנית זואי קרביץ (אקס-מן: ההתחלה) תחזור לגלם את ליטה לסטריינג', שבסרט הקודם נראתה בתמונת סטיל בלבד אך הוזכרה בתור מישהי שניהלה "מערכת יחסים קרובה מאוד" עם ניוט. אמנם קרביץ רמזה בעבר לתקשורת שיכול להיות שמדובר במערכת יחסים רומנטית בין הדמויות, היא לא פירטה מעבר לכך. ואפרופו מערכות יחסים, הסרט הבא אמור לשפוך אור על טיב היחסים בין גלרט גרינדלווד לבין דמלבדור הצעיר (ג'וד לאו).

חיות הפלא 2 יגיע אל אולמות הקולנוע ב-18 בנובמבר 2018, אלא אם איזה ניפלר שובב יגנוב את התסריט.

תגובות

במאמר זה

נגישות