עיזרו לסרט הישראלי "ערב מהסרטים" להתקבל לקומיק-קון סן דייגו

הסרט הגיקי הקצר "ערב מהסרטים" של אסף נייגר יכול להיות מוכן בזמן לתחרות של קומיק-קון סן דייגו, אבל הוא צריך את תמיכת הגולשים

האם סרט ישראלי יצליח להיכנס לתחרות הסרטים הקצרים של קומיק-קון סן דייגו? ערב מהסרטים, או Movie Night באנגלית, שואף להגיע להישג המרשים הזה אבל הצלחת העניין תלויה גם בכם, הגולשים.

ערב מהסרטים הוא סרט אקשן וזומבים של אסף נייגר, במאי ותסריטאי ישראלי שתמיד חלם להכניס סרט ישראלי לכנס קומיק-קון סן דייגו. בגדול, העלילה מספרת על זוג מתבגרים שמנצל את הערב כדי לצפות בסרט אקשן משנות ה-80, אבל כמובן שמשם הכל מתחיל להשתבש.

כדי להגשים את החלום, נייגר פתח קמפיין מימון המונים באתר מימונה בשביל להשלים את התקציב הדרוש. לדבריו, הסרט כבר עבר שני ימי צילום והחומרים נראים מבטיחים, אבל דרושה עוד דחיפה אחרונה קדימה כדי שהסרט יושלם לפני הדד-ליין שמציב כנס קומיק-קון סן דייגו הקרוב, אשר יתקיים השנה ב-19 ביולי.

יד של זומבי מתנה

נכון לרגע כתיבת שורות אלה הקמפיין גייס קצת יותר מ-9,000 שקל, שהם 20 אחוז מהיעד הסופי של 45 אלף שקל. מבחינת תשורות למשקיעים, מי שישקיע את המינימום של 20 שקל יקבל לינק במייל לצפייה בסרט; מי שרוצה להשקיע יותר, נגיד 300 שקל, יוזמן להקרנת בכורה מיוחדת יחד עם כל הצוות ויקבל שלל מתנות כמו USB בצורת יד זומבית כמו בתמונה למעלה;  ומי שמרגיש באמת נדיב ורוצה לתרום 1,000 שקל יקבל לא רק את כל הפרסים הקודמים שצויינו, אלא שמו גם ייחקק לעד בתור מפיק של הסרט בדף הרשמי של IMDB.

אז אם אתם גיקים אמיתיים ורוצים לתמוך בסצינה הישראלית המתפתחת, זו הזדמנות פז עבורכם.

תגובות

במאמר זה

נגישות