רשימת הכותרים של יום קומיקס חינם 2018 החלה להיחשף

בין אם אתם אוהבים קומיקס מערבי ובין אם אתם אוטקואים, רשימת הכותרים של יום קומיקס חינם 2018 שיערך במאי הקרוב נראית מבטיחה

אמנם שנת 2018 רק החלה, אבל יש כבר מי שמתכוננים לקראת יום קומיקס חינם שיערך בחודש מאי הקרוב. ההכנות באות לידי ביטוי ברשימת הכותרים שיהיו זמינים לקהל הרחב במסגרת יום קומיקס חינם 2018, שחלקים ממנה מתחילים לדלוף לאיטה מכל מיני מקורות ברשת בימים האחרונים.

האתר ComicBook מדווח כי במהלך יום קומיקס חינם 2018 תוכלו לקחת עותק מהקומיקס האחרון של האגדה של קורה, שממשיך את עלילת סדרת האנימציה של ניקלודיאון ודיברנו עליה בעבר. בנוסף, תוכלו לעיין בקומיקס שמבוסס על Arms, משחק מכות של נינטנדו סוויץ'. שני הכותרים הללו שייכים להוצאת Dark Horse.

דיווח אחר מאותו אתר טוען כי הוצאת Boom! תציע לקהל הרחב חוברת חינמית עם סיפור שקשור לקומיקס של הפאוור ריינג'רס, אשר עונה לשם Power Rangers: Shattered Grid. מדובר בפרק בלעדי שיוצא לאור לכבוד יום קומיקס חינם 2018 ונקרא בפשטות The Mighty Morphin' Power Rangers Special.

אוטאקואים? יום קומיקס חינם 2018 אינו מזניח אתכם. לפי דיווח באתר Anime News Network, גם לכם יהיה שלל כל כמה כותרים לחזור איתם הביתה: הראשון הוא דוגמית של המנגה הפופולרי My Hero Academia, שכבר הופיעה בשנים קודמות; אם אתם חובבי פוקימון מחכות לכם שתי חוברות – הראשונה היא Pokemon: Sun and Moon והשניה Pokemon Horizon; עוד שמות של מותגים מוכרים בתחום הם הרוח במעטפת, שתוכלו לקבל הצצה מאנתולוגיה בשם Ghost in the Shell: Global Neural Network.

יום קומיקס חינם 2018 יערך השנה בתאריך ה-5 במאי ברחבי העולם, כולל בחנויות הקומיקס בישראל.

תגובות

במאמר זה

נגישות